Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²
Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p
349,000 € 2685 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²
Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži
405,000 € 1620 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čalovec | 1,367 m²
Vasse Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného domu v obci
33,000 € 24 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mužla | 388 m²
Vasse Reality Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 388 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej
18,000 € 46 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov
335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho
401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650
112,000 € 112 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Ponúkame na predaj veľmi zachovalý 2-izbový rodinný dom v obci Ratnovce, len pár minút od Piešť
155,000 € 1033 €/m²
Rekreačný pozemok | Beckovská | 494 m²
Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí Ponúkame na predaj slnečný rekreačn
12,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | - | 108 m²
Na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda (okres Galanta) ✅ 600 m² pozemok | dom - 4 izby + let
70,000 € 648 €/m²
Rodinný dom | - | 101 m²
. Na predaj – 4-izbová novostavba s terasou Úžitková plocha: 101 m² 4 izby – denná a nočná č
199,900 € 1979 €/m²
Rodinný dom | - | 140 m²
Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14
389,900 € 2785 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | - | 50,000 m²
Predám poľnohospodársku pôdu, v podieloch - kataster obce Jarok cca 50000m2. Cena 2,20/m2 V
2.2 €/m2 2 €/m2
Obchodné priestory | 1. Mája | 1,200 m²
Táto nehnuteľnosť si na seba zarobí sama !!! Exkluzívna ponuka v centre pôvabných Vráblí sa po
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z
55,000 € 1196 €/m²
Obchodné priestory | Devínska Nová Ves | 450 m²
Ponúkame na prenájom novostavby prispôsobiteľných, obchodno-skladovacích a výstavných priestoro
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²
Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí
8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 52 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn
572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bulharsko
KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte
104,900 € 2498 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
KING REAL ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán s rozlohou 81 m² nachádzajúci sa na 5. p
89,000 € 1099 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²
Ponúkame na predaj administratívne, obchodné a skladové priestory v administratívnej budove na
72,500 € 2200 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 10 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruované kancelárske priestory vo výmerách od 10 m2 v
8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Bulharsko
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re
98,000 € 1508 €/m²
2 izbový byt | Ota Holúska | 50 m²
Papcun Reality ponúka exkluzívne na prenájom atraktívny 2-izbový byt o výmere 50 m² + predzáhra
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.