Prenájom skladové priestory, Nové Zámky,bývalý Milex,cca 770 m2.

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Šurianska | 770 m²

TOP – CITY v Nových Zámkoch v priestoroch bývalého Milexu ,ul. Šurianska 10, ponúka na prenájom

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

28 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Garáž na predaj 18m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1194 €/m²

Garáž na predaj 14m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 14 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1536 €/m²

PREDANÝ - 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII KOŠICE TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Uherova | 55 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka práve dokončený,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,000 € 3909 €/m²

Chorvátsko, ostrov PAG pekný apartmán 1 rád pri mori

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj: 1-izbový apartmán v Starej Novalji (32 m²) – 1. rad pri mori Cena: 135

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

135,000 € 4219 €/m²

Chorvátsko luxusná vila s vyhrievaným bazénom 100 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusnú Vilu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite, len 100 m od mora

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

820,000 € 4481 €/m²

Exkluzívna VILA s panoramatickým výhľadom vo Svätom Jure - 5 izbová s terasou, átriom, krbom a pozemkom 6 616 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Panciere | 581 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu v malokarpatských vinohr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

1,590,000 € 2737 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

Rodinný dom, Brezina, okres Trebišov, pozemok 774 m2

Reality Brezina

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Brezina, okres Trebišov. Dom bol daný do užívania v roku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezina

93,000 € 620 €/m²

Predaj novostavba rodinný dom s parkovaním a so záhradou 150 m2 v Šenkviciach s výhľadom na Malé Karpaty

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Pezinská 79B | 130 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v novej lokalite na začiatku obce Šenkvice,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

329,900 € 2538 €/m²

Atraktívny pozemok - Bzovík - 11.337 m2

Reality Bzovík

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 11,337 m²

V intraviláne obce Bzovík ponúkam na predaj lukratívny pozemok o celkovej výmere 11.337 m2 , vh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bzovík

1 € 0 €/m²

Dlhodobý prenájom parkovacích miest Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

Garáž | Kuzmányho nábrežie | 17 m²

V širšom centre mesta na Kuzmányho nábreží v časti pod nemocnicou ponúkam do dlhodobého prenájm

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

20 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Sklad - Bratislava - Nové Mesto, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | - | 505 m²

F-ONE Reality Vám ponúka na prenájom skladové / nebytové priestory, vhodné na skladovanie, výro

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.38 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PANORAMA 4i byt VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3749 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt s 13-m lodžiou a parkovacím miestom v NOVOSTAVBE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť si PRENAJAŤ tento slnečný 3-izbový by

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zariadená dvojgarsónka (42,5 m²) vo Vrakuni – BEZ TIARCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | - | 42.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

123,000 € 2894 €/m²

Na predaj skladové priestory 5088m2 + admin. budova

Reality Žarnovica

Skladový objekt | - | 8,166 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žarnovica

2,800,000 € 343 €/m²

Na predaj rodinný dom-Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Nižná Šeb

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome v mestsk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE !!! Predaj 3 izbový prerobený byt Nábrežná NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²

Exkluzívne IBA U NÁS !!!Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úži

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 1608 €/m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt Strážske, okres Michalovce

Reality Strážske

2 izbový byt | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj elegantný a svetlom zaliaty 2-izbový byt s dvomi logg

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Strážske

81,900 € 1638 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 2 izbové exkluzívne apartmány v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

840,000 € 15273 €/m²

Predaj stavebného pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 468 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Gabčíkovo -prístav,pozemok je

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,000 € 147 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Upresniť hľadanie