Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rohožník

165,000 € 1571 €/m²

Kancelárske priestory s umývadlom na prenájom - od 18 m2, Bojnická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PENZIÓN S BUDOVAMI A VEĽKÝM POZEMKOM, SOMOTOR

Reality Somotor

Hotel, penzión, ubytovňa | Nová | 500 m²

LCF Real ponúka na predaj v obci Somotor nehnuteľnosti na pozemku o rozlohe 17.745 m2 a to: -

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Somotor

299,990 € 600 €/m²

3-IZB. RD NA OKRAJI OBCE, KOJŠOV

Reality Kojšov

Rodinný dom | - | 90 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení vidiecky rodinný dom na spoločnom dvore vo

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kojšov

42,990 € 478 €/m²

Veľký stavebný priemyselný pozemok v doline pod Karpatami

Reality Horné Orešany

Výrobný objekt | Majdán | 1,000 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj priemyselný stavebný pozemok pod Karpatami v obci Horné Or

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Horné Orešany

650,000 € 650 €/m²

Nové kancelárske priestory s dobrou dostupnosťou a parkovaním vo dvore

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ružindolská | 18 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom nové kancelárske priestory s dobrou dostupnos

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

211 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičné stavebné pozemky 1483 a 841 m2, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 2,324 m²

LCF REAL ponúka na predaj Investičné stavebné pozemky v Mestkej časti Košice - Krásna. Jedná sa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

25 €/m2 25 €/m2

Štúdio v luxusnom DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadené štúdio v DIT Majestic Beach Resort v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

67,000 € 1340 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske priestory na prenájom - od 32 m2, Panónska cesta.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Panónska cesta | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 4 posch. administratívnej budove na Panónskej

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Apartmán 3+kk s výhľadom na more v SunSet Resort - Pomorie Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmán 3+kk s nádherným výhľadom na more v 1. línii priamo pri plá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 1493 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – GRINAVA, ul. D. Virgoviča

Reality Pezinok

Rodinný dom | D.Virgoviča | 130 m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – PEZINOK, GRINAVA Vo výhradnom zastúpení ponúkame na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,000 € 3531 €/m²

AGGTELEK - RD s novou strechou a 1ha pozemkom len 8km od hraníc

Reality Aggtelek

Rodinný dom | Maďarsko | Aggtelek | Aggtelek

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom s novou strechou a s 1 hektárovým pozemkom v nádhernej obci

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Aggtelek

59,900 € 200 €/m²

ESTATERS | 2-izbový byt v lokalite Nové Mesto, na Varšavskej ulici na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 53 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou a pivnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

960 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

ESTATERS | 2-izbový byt v lokalite Ružinov, Na Križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 87 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou a balkón

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Vykurovaný sklad so zázemím s možnosťou delenia - 1.200 m2 - 8.600 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 8,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory o celkovej výmere 7.475 m2 s možnosťou rozdelenia n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 75 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 75 m2 s možnosť

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodno-skladový priestor na prenájom - 246 m2, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Vajnorská | 246 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný priestor o výmere 246 m2 na Vajnorskej ul. P

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,422.42 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

🏢 NA PRENÁJOM | KANCELÁRIA NA 3. POSCHODÍ S VÝŤAHOM 🏢

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 20.7 m²

🏢 NA PRENÁJOM | KANCELÁRIA NA 3. POSCHODÍ – KLIMATIZÁCIA, VÝŤAH 🏢 Ponúkame na prenájom kancelá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

292.8 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Spevnená plocha v stráženom areáli na prenájom - rôzne výmery, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom betónovú plochu situovanú v stráženom skladovo-administratívnom areáli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Slnečný pozemok všetky IS, 1577m2, v strede obece Župčany, okr .Prešov

Reality Župčany

Pozemok pre rodinné domy | 1,577 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný z č

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

88,900 € 56 €/m²

Pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom, rekreácie a pod.. -

Reality Chmeľov

Iný stavebný pozemok | 720 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj krásky slnečný pozemok v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľov

34,990 € 49 €/m²

Rodinný dom Veľaty, Trebišov

Reality Veľaty

Rodinný dom | Hlavná | 130 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Veľaty, vzdialenej len 10 minút jazdy od mesta Tr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľaty

103,000 € 792 €/m²

4-izbový priestranný byt, na Vansovej ul., Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Vansovej | 88 m²

Ponúkame na predaj výnimočný priestranný 4-izbový byt na ul. Vansovej, sídlisko Sekčov v Prešov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

206,000 € 2341 €/m²

Rodinný dom Levočská ulica, Prešov - NOVÁ CENA!

Reality Prešov

Rodinný dom | Levočská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - rozostavanú stavbu na Levočskej ulici v Prešove na pozemku

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

175,000 € 1458 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Rodinné domy na predaj (23098)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Upresniť hľadanie