Apartmán 2+kk s výhľadom na more v DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 1508 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 50 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na prenájom atraktívny 2-izbový byt o výmere 50 m² + predzáhra

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kompletne zariadená prevádzka kaviarne s herňou v Guthause

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 121 m²

Papcun Reality ponúka na odstúpenie kompletne zariadenú prevádzku kaviarne s detskou herňou v r

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Administratívny priestor s príručným skladom na prenájom - 46 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata - Nové Zámky - Zúgov

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 115 €/m²

Predám krásny rodinný dom v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Krušovská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom, Plocha: úžitková 160m2

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

238,590 € 1491 €/m²

Na predaj RD lokalita Galanta - Čierna Voda za výbornú cenu

Reality Galanta

Rodinný dom | - | 108 m²

Na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda (okres Galanta) ✅ 600 m² pozemok | dom - 4 izby + let

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Galanta

70,000 € 648 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA ZBEHY-POSLEDNÝ VOLNÝ REZERVOVANÉ

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 101 m²

. Na predaj – 4-izbová novostavba s terasou Úžitková plocha: 101 m² 4 izby – denná a nočná č

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zbehy

199,900 € 1979 €/m²

Pekný obchodný priestor v budove Luxor na prenájom - 97 m2, Štúrova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Štúrova | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory s výkladmi orientovanými do rušnej ulice v le

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinný dom-Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 140 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,900 € 2785 €/m²

Moderný 5i nízko-energetický dvojpodlažný rodinný dom s bazénom a garážou

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Ružová | 160 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj moderný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

Cena dohodou

Predaj 2 izbového bytu v štandarde a s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizácia,

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 73.04 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 2 izbového bytu s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

211,900 € 2901 €/m²

RODINNÝ DOM s bazénom v Lipníkoch,okr. Prešov

Reality Lipníky

Rodinný dom | x | 144 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lipníky

345,000 € 2396 €/m²

Slnečný dom s 786m2 v tichej rodinnej lokalite s bazénom

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

Novostavba rodinného zariadeného domu v novej štvrti na rožnom pozemku

Reality Voderady

Rodinný dom | Agátová | 115 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného 4-izbového rodinného domu po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Voderady

340,000 € 2957 €/m²

Veľký stavebný pozemok na začiatku obce so starým domom a garážou

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,049 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 1094 m2 so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

150,000 € 143 €/m²

Pozemky na predaj v obci Podhorany pri Prešove

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | x | 0 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok, alebo dva pozemky v obci Podhor

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

92,000 €

Moderne zariadený 6i rodinný dom s bazénom a saunou v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 180 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbový do

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

POZEMOK so stavebným povolením 800m2 PREŠOV Vydumanec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 800 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v P

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava.

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 95 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede

Reality Neded

Rodinný dom | . | 261 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádz

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Neded

62,990 € 241 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom na Veľkom Ostrove s veľkým pozemkom

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 45 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v záhradkárskej oblasti na Veľkom Ostrove

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

54,990 € 1222 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23097)
Upresniť hľadanie