Predaj stavebný pozemok Konská

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Konská. Pozemky sa nachádzajú v časti obce určenej

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Konská

58,000 €

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Sklad - Bratislava - Nové Mesto, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | - | 505 m²

F-ONE Reality Vám ponúka na prenájom skladové / nebytové priestory, vhodné na skladovanie, výro

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.38 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám záhradu so studňou a chatkou

Reality Zvolen

Záhrada | Prachatická | 179 m²

V záhradkárskej oblasti Na Hlinách - sídlisko Zlatý potok ponúkam na predaj vysporiadanú záhrad

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

11,000 € 61 €/m²

PANORAMA 4i byt VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3749 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt s 13-m lodžiou a parkovacím miestom v NOVOSTAVBE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť si PRENAJAŤ tento slnečný 3-izbový by

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Atraktívny pozemok - Bzovík - 11.337 m2

Reality Bzovík

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 11,337 m²

V intraviláne obce Bzovík ponúkam na predaj lukratívny pozemok o celkovej výmere 11.337 m2 , vh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bzovík

1 € 0 €/m²

Dlhodobý prenájom parkovacích miest Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

Garáž | Kuzmányho nábrežie | 17 m²

V širšom centre mesta na Kuzmányho nábreží v časti pod nemocnicou ponúkam do dlhodobého prenájm

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

20 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt Národná trieda, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná Trieda | 36 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Národnej triede v mestskej časti

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Predaj aj jednotlivo.

Reality Očová

Polyfunkčný objekt | SNP | 2,200 m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Je možnosť aj individuálneho predaja. Budovy

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Očová

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov 34 m2 a 32 m2 s parkovaním v Pezinku, areál ul. Za dráhou

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Za dráhou | 32 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom v rámci areálu SKOT situovaného na ul. Za

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

270 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok 10800m2 pre výrobu a priemysel

Reality Vlkanová

Komerčná zóna | Vlkanová | 10,800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Vlkanová, Vlkanová. Plocha: pozemku 10800m2. Cen

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vlkanová

40 €/m2 40 €/m2

Predaj novostavba rodinný dom s parkovaním a so záhradou 150 m2 v Šenkviciach s výhľadom na Malé Karpaty

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Pezinská 79B | 130 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v novej lokalite na začiatku obce Šenkvice,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

329,900 € 2538 €/m²

Vkusne zrekonštruovaný a zariadený 1,5-izbový byt na Jazere

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Sputniková | 40 m²

„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne novo zrekonštruovaný a z

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2+KK byt, Ostravská ul., 32 m2, zrekonštruovaný & zariadený

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka jedinečnú príležitosť KÚPIŤ si tento zrekonštruov

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

159,990 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadená dvojgarsónka (42,5 m²) vo Vrakuni – BEZ TIARCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | - | 42.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

123,000 € 2894 €/m²

4 izbový byt na prenájom v tichom prostredí

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Sibírska | 82 m²

Ponúkame na prenájom pekný 4 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto – Sibírska ul. Výmera bytu je

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 881m2 - Zlatníky pri Bánovciach na predaj

Reality Zlatníky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 881 m²

Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

34,359 € 39 €/m²

Stavebný pozemok v tichej časti Stupavy pre domov

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Zadná | 520 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v stabilizovanej zástavbe rodinných domov, ktorý je ideálny

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

370 €/m2 370 €/m2

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Karlová

Reality Karlová

Orná pôda | Karlová | 859 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 859 m², nachádzajúci s

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62,900 € 73 €/m²

Na predaj rodinný dom-Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Nižná Šeb

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome v mestsk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - 2 izbový byt Strážske, okres Michalovce

Reality Strážske

2 izbový byt | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj elegantný a svetlom zaliaty 2-izbový byt s dvomi logg

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Strážske

81,900 € 1638 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 2 izbové exkluzívne apartmány v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

840,000 € 15273 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie