1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 35 m²
BOND Reality ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Račian
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Medená | 33 m²
Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s
560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²
HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pribinova | 36.63 m²
HERRYS - Na prenájom výnimočný 1-izbový byt, v komplexe EUROVEA, priamo na dunajskej promenáde
820 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Starohájska | 44 m²
HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža
230,000 € 5227 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²
HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov
304,200 € 4550 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²
HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance
330,000 € 5322 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.
154,900 € 5341 €/m²
1 izbový byt | Šustekova | 36 m²
Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By
199,990 € 5555 €/m²
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
135,000 € 6294 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²
Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta
259,500 € 6813 €/m²
1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I
199,500 € 6606 €/m²
1 izbový byt | Karloveská | 38 m²
TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie
184,990 € 4868 €/m²
1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Plocha: úž
499 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²
Ponúkame na prenájom byt voľný od 1.júna kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej novostav
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²
Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači
192,000 € 5018 €/m²
1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán
Info v RK
1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez
184,000 € 4554 €/m²
1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²
Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit
140,688 € 5459 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.
179,900 € 5997 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.