1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 35 m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na prenájom | Moderný 1-izbový byt na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom na Račianskej ulici 143 v Bratislave – mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1.izbový byt v širšom centre mesta pri trhovisku.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 31.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,500 € 5381 €/m²

Priestranný 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 45 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka Dispozícia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 3989 €/m²

Útulný 1 izbový byt s veľkým potenciálom 40 m2- Nobelová, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 40 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj praktický 1-izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislav

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

178,000 € 4450 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom veľký 1 izbový byt Martinčekova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Martinčekova | 39 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt v Bratislava II. Ružinov, Martičekova ulica

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1 alebo 1,5 izbový byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámocká | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 1,5 izbový byt vo Vrakuni alebo Podunsjakých Biskupicia

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PRENÁJOM ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT, ČIASTOČNÁ REK., KAROLA ADLERA, BRATISLAVA - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 38.11 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom útulný a svetlý 1-izbový byt v bratislavskej mestskej časti Dúbrav

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a mestským komfortom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 28.54 m²

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a me

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 5922 €/m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 48.9 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 izb. byt, ZÁHRADNÍCKA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6478 €/m²

Novinka
Novinka

odkúpime Váš byt v Bratislave............................................

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

odkúpime Váš byt v Bratislave..................................................................

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE ....................................................................................................

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE .............................................

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Šarmantný 1 iz. byt v rodinnom dome.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Kremnická | 17 m²

Ponúkame na prenájom jednoizbový byt v novostavbe rodinného domu v Petržalke na Kremnickej uli

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

1izbový byt na PRENÁJOM, Podunajské Biskupice, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 39 m²

Prenájom 1-izbového bytu v Podunajských Biskupiciach Ponúkam na prenájom útulný 1-izbový byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám 1 izbový byt v Bratislave