REZERVOVANÉ | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom, 42 m2, Vyšehradská ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 42 m²

Dispozícia: 2-izbový byt, 7. podlažie, staršia novostavba Pegas Úžitková plocha: byt - 39,50 m

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREŠOVSKÁ - garsónka 33 m2 s loggiou a výhľadom na zeleň, IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prešovská | 33 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 1 izbový byt v tichej lokalite Vajnoroch, Široká ulica

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | Široká | 33 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1izbový byt (37 m2) s balkónom v tichej lokalite vo V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

1- izbový byt na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5286 €/m²

Novinka
Novinka

Veľmi príjemný, slnečný 1i byt 43m2 v skvelej lokalite, A/C, pivnica

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 43 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný, slnečný 1i byt 43m2 v skvelej lokalite, A/C, pivnica Dispozíci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Pri Mýte – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom výnimočný priestranný 1-izbový byt, ktorý bol kompletne zar

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

Na predaj 1izbový byt s parkovaním Park pod Kolibou v BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 46.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadenú novostavbu 1izbového bytu s parkovacím súkromným mies

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 5591 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v Bratislave - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | L.Fullu | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Karlovej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,900 € 4760 €/m²

PRENÁJOM | 1-izbový byt v projekte KOLOSEO

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

REALL INVEST ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

Prenájom zariadenej Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Prenájom Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie