Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever (Možnosť prispôsobiť plochu)

Reality Nitra

Komerčná zóna | - | 5,000 m²

Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebn

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

4-izbový zariadený mezonet v Nitre na prenájom

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a vybavený 4-izbový mezonetový byt, v exkluzívnej

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ– 3-izbový slnečný byt s balkónom v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Suchoňova | 71 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať? Tento zrekonštruovaný 3-izbový byt na Suchoňov

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,500 € 2387 €/m²

Predaj Rodinný dom okr.Zvolen

Reality Babiná

Rodinný dom | Plánková | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávacej lokalite v obci Babiná s pevným základom pre bud

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Babiná

Cena na vyžiadanie

Nové haly pre skladovanie a výrobu na prenájom

Reality Vráble

Priestor pre výrobu | - | 3,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom novostavby výrobno - skladovacích objektov v meste Vráble. Objekty sú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Priemyselný pozemok v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 1,057 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný pozemok v Nitre, časti Dolné Krškany. Pozemok má plochu 10

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom v Nitre - Kynek, na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 137 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Nitre, časti Kynek na Ovocinárskej ul. Dom má úžitkovú plo

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

115,000 € 839 €/m²

Administratívne priestory v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | - | 75.56 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory o celkovej výmere 75,56 m2. Priestory tvoria

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Celé poschodie s kanceláriami v centre Nitry na prenájom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 370 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou plochou 370,60 m2. V ponuke je celé p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Na prenájom kancelária 20 m2 - Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu 20 m2. Kancelária sa nachádza v administrativnej budove v p

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

170 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom sprevnenej plochy 1000 m2

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Bratislavská | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom sprevnenú plochu 1000 m2 na parkovanie v Nitre v časti Mlynarce (ulica

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

6 €/m2/rok 6 €/m2/rok

Na predaj: Rodinný dom v obci Sap (okres Dunajská Streda)

Reality Sap

Rodinný dom | - | 130 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Sap (okres Dunajská

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sap

134,900 € 1038 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, 2 bytové jednotky, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 214 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou polyfunkcie, širšie centrum, Spišská Nová

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

270,000 € 1262 €/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt, Maurerova ulica, Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | - | 42 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 1 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový, Krompachy. Nehnuteľ

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Krompachy

50,000 € 1190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom obchodné priestory v Michalovciach

Reality Michalovce

Obchodné priestory | - | 28 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom obchodné priestory v OC Idea Michalovce. Obchodné centrum fun

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobná hala so zázemím v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 700 m²

Na prenájom výrobná hala so zázemím v stráženom areáli – Nitra, pri R1 Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj parkovacie státie pre karavan – BA, Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Polianky | 29.75 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj pozemok - parkovacie státie pre karavan s roz

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

18,900 € 635 €/m²

NA PREDAJ - 3- izbový byt v Piešťanoch na ulici A.Hlinku

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 79 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachá

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 2024 €/m²

Pod hradom na predaj RD vhodný aj na malé hospodárstvo.

Reality Píla

Rodinný dom | - | 101 m²

Len u nás na predaj samostatne stojaci 3 - izbový rodinný dom s hospodárskymi stavbami + samost

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Píla

206,000 € 2040 €/m²

VALEN | Rodinný dom v nádhernom tichom prostredí pod Poľanou

Reality Drábsko

Rodinný dom | Drábsko | 236.92 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v srdci Slovenska, v pok

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Drábsko

115,000 € 485 €/m²

Krasňany Slanec, Horska, 4-izbový rodinný dom, nízke mesačné náklady, garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horska | 168 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany Horska ulica:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výrobno - skladová hala s kanceláriami pri severnom obchvate mesta Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Malženická | 888 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka výrobno - skladovú halu, ktorá sa nachádza v areály na Malženick

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

Pozemok na predaj v blízkosti Volva | Valaliky

Reality Valaliky

Záhrada | Valaliky | 1,293 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinaty pozemok v obci Valaliky. Výhodou tohto pozemku je bezprostredná

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

103,000 € 80 €/m²

Rozumná investícia pre budúcnosť Košice - Krásna 1120 m2

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | - | 1,120 m²

Predám rovinatý investičný pozemok v mestskej časti Košice – Krásna. V blízkosti sa nachádza za

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

15 €/m2 15 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23040)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie