2x RD (2+1 a 3+1 izb.) Šaľa, Hájske, garáž, pozemok 1147 m2

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch rodinných domov, garáže

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Hájske

156,000 € 975 €/m²

AARK: Stavebný pozemok vhodný na dvojdom, HÁJSKE - 25 km od Nitry

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 768 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Hájske

44,500 € 58 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v Hájskom – priestranný, svetlý, s výbornou dostupnosťou.

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový prízemný rodinný dom s otvoreným podhľadom v obývačke.

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Hájske

248,999 € 2075 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Starší zachovalý rodinný dom v tichej ulici v obci Hájske

Reality Hájske

Rodinný dom | _ | 120 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj rodinný dom zo 70-tych rokov postavený z tehál

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 26.03.2025
Domy na predaj Hájske

115,000 € 958 €/m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - pozemok pre 2 rodinné domy 2128 m2, obec Hájske

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,128 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj pozemok pre 2 rodinné domy v obci Hájske s návrhom územného p

Publikované: 26.12.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hájske

34,680 € 16 €/m²

TRNAVA REALITY - orná pôda 13627m2, 78m šírka,1 parcela, 1 majiteľ

Reality Hájske

Orná pôda | Hájske | 13,617 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj ornú pôdu o rozlohe 13627 m2 v obci Hájske v blízkosti družst

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hájske

30,000 € 2 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BUNGALOV + pozemok cca 13árov s veľkým potenciálom!

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám REINVEST s.r.o ponúka NA PREDAJ - NOVOSTAVBU 3 izbového drevodomu v

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hájske

177,777 € 1954 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie