Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Na stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 309 m², určený na bytovú alebo polyfunkčnú výstavbu

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²

V exkluzívnej časti centrálneho Lučenca, na ulici J. Husa, je k dispozícii stavebný pozemok s c

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Lučenec

1 € 0 €/m²

Na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabrická | 846 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre. J

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 207 €/m²

Na predaj novostavba 3-izbový rodinný dom v obci Čechy 10 minút od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v obci Čechy 10 minút od P

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 2041 €/m²

Na predaj krásna zariadená chata s vinohradom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Chata, drevenica, zrub | 86 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásnu zariadenú chatu s vinohradom v obci Trávnica. Zast

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

129,000 € 1500 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 714 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Na predaj dva zariadené 2-izbové apartmánové byty s balkónom na Termálnej ulici v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Termálna | 82 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj dva zariadené 2-izbové apartmánové byty s balkó

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Podhájska

178,000 € 2171 €/m²

Na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | T. Vansovej | 346 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,690 € 751 €/m²

Na predaj 4-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1464 €/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvorom a súkromným parkovaním v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 95 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvorom a súkromným parkovaním v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, zariadený 2-izbový byt s balkónom na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 66 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom krásny, zariadený 2-izbový byt s balkónom na Léckej ulic

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom veľký 3-izbový byt na Ul. M. R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom veľký 3-izbový byt na Ul. M. R. Štefánika v Nových Zámko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadená garsónka na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garsónka | Nábrežná | 20 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom zariadenú garsónku na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch. Úži

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhradkou v obci Palárikovo

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

Reality na kľúč vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

113,000 € 1794 €/m²

Reality Palárikovo

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Palárikovo

113,000 € 1794 €/m²

PREDAJ, pozemok Kúty, 556m2

Reality Kúty

Pozemok pre rodinné domy | 556 m²

POZEMOK NA PREDAJ – KÚTY Výmera: 556 m² Ponúkame na predaj pozemok v obci Kúty, ktorý sa nach

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kúty

45,000 € 81 €/m²

člen NARKS

PREDAJ, rodinný dom, Závod, les za chrbtom

Reality Závod

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Rodinný dom v obci Závod – 2 vstupy, okamžité bývanie, výborná dostupnosť Hľadáte bývanie, kto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Závod

195,000 € 1147 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, rodinný dom Šaštín - Stráže, čiastočná rekonštrukcia, pozemok 789m2

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 155 m²

Rodinný dom Šaštín-Stráže SIERA realitná kancelária ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

148,000 € 955 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

‼️ PARTIZÁNSKE - ZÁHRADA NA PREDAJ ‼️

Reality Partizánske

Záhrada | Nezadaná | 132 m²

Center Reality. sk - ponúka v predaji na žiadosť majiteľa Záhradku v záhradnej osade Partizáns

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

13,000 € 98 €/m²

Novinka
Novinka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Voderady

3 izbový byt | Športová | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 2 min

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Voderady

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Slovenská Nová Ves

3 izbový byt | SNP | 71.05 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Slovenská Nová Ves

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Senec

3 izbový byt | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 13 mi

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava

3 izbový byt | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 22 mi

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23029)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie