STAVEBNÝ POZEMOK, GERLACHOV, 10 KM OD BARDEJOVA

Reality Gerlachov

Pozemok pre rodinné domy | Gerlachov | 1,593 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu, v katastrálnom územ

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gerlachov

39,980 € 25 €/m²

KOMERČNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, BARDEJOV, ULICA KUKORELLIHO

Reality Bardejov

Polyfunkčný objekt | Kukorelliho | 400 m²

Ponúkame Vám nebytové priestory na prenájom, o výmere 65 m2, 75 m2, a 150 m2. Cena prenájmu

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

Cena dohodou

MUROVANÁ CHATA PRI "KYSLIČKE", BARDEJOV

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Chrzanová | 0 m²

Na predaj murovaná chata v krásnom prostredí – Bardejov, lokalita pri "Kysličke" ARCHEUS realit

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

44,980 €

Dom s veľkým pozemkom a dvojgarážou, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | Malacká | 116 m²

Realitná kancelária ARCHEUS Bratislava 🏡 ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom, kto

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rohožník

190,000 € 1638 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny romantický dom Suchá nad Parnou, NOVÁ CENA !!!

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²

✨ **Krásny romantický dom pri priehrade – Suchá nad Parnou** ✨ Ponúkame na predaj jedinečný 4-i

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

283,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

* NOVÁ CENA* 4izbový rodinný dom v obci Zeleneč okres Trnava

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj 4 izbvý rodinný dom nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

205,000 € 2278 €/m²

Pozemok so stavebným povolením a projektom v obci Radimov

Reality Radimov

Pozemok pre rodinné domy | Radimov | 1,026 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a proj

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

92,340 € 90 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom- 467 m2 v Brestovanoch

Reality Brestovany

Pozemok pre rodinné domy | Vinohradská | 467 m²

+ Exkluzívne Vám ponúkame šikovný slnečný pozemok v obci Brestovany ☀️, v tichej uličke blízko c

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brestovany

99,777 € 214 €/m²

Investičný pozemok v novej lokalite obce Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 564 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj investičný pozemok v obci Jablonové. Výmera

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

50,760 € 90 €/m²

Stavebný pozemok, Trnava Jána Hajdóczyho

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Jána Hajdóczyho | 473 m²

🏡 NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK na Jána Hajdóczyho** v srdci Trnavy! 🏗️** Veľkorysý rovný pozem

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

320,000 € 677 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok na výstavbu rekreačných chát Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,506 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj rekreačný pozemok nachádzajúci sa v areáli rek

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

150 €/m2 150 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Jesenského | 150 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj veľký 5-izbový rodinný dom vhodný pre

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

290,000 € 1933 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZREKONŠTRUOVANÝ ROD.DOM NA PREDAJ, ČIŽMÁRSKA, SEČOVCE

Reality Sečovce

Rodinný dom | Čižmárska | 0 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom s pivnicou, garážou a terasou neďal

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

129,900 €

BUDOVA - PREVÁDZKOVÝ OBJEKT VÝROBY A SLUŽIEB, VOJČICE

Reality Vojčice

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 324 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj murovanú budovu potravinárskeho priemyslu s priľahlým pozemko

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vojčice

299,000 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ JEDNOPODLAŽNÝ ROD.DOM SO ZÁHRADOU, ČSA, TREBIŠOV

Reality Trebišov

Rodinný dom | Československej armády | 130 m²

Ponúkame na predaj 3,5-izbový rodinný dom v severnej časti mesta Trebišov, na ul. Československ

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trebišov

149,900 € 1153 €/m²

NÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, BARDEJOV, ŤAČEVSKÁ

Reality Bardejov

2 izbový byt | Ťačevská | 63 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný 2 izbový byt s lodžiou a komorou, vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nadštandardný komplet zariadený bungalov Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Stupava | 180 m²

Predstavte si miesto, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu. Miesto, ktoré dýcha

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 966 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradom zastúpení ponúka na predaj slnečný pozemok určený n

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

106,260 € 110 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu Lozorno

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Zvončínska | 1,030 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný pozemok v novov

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj záhradka s chatkou , Prešov Pod Kamennou baňou

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Kamennou baňou | 0 m²

🌿 CHCETE RELAX S VÝHĽADOM NA PREŠOV? 🍎 ZÁHRADA S CHATKOU NA PREDAJ! 🏠 Hľadáte kúsok vlastnej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

22,500 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok pre až 3 domy, 25 €/m2

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,929 m²

🏡 VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM IBA 9 KM OD PREŠOVA! 🌳🍎✨ Pozemok je podľa územného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

25 €/m2 25 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, 41m2, SIBIRSKÁ, PET FRIENDLY

Reality Prešov

2 izbový byt | Sibirská | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM NEZARIADENÝ, 2 IZBOVÝ byt na sídlisku Sekčov, na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

550 €/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / 1 IZBOVÝ APARTMÁN, NOVÁ LESNÁ, 35m2

Reality Nová Lesná

1 izbový byt | Slavkovská | 35 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmá

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

99,900 € 2854 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie