EXKLUZÍVNE / POZEMOK S ROZOSTAVANÝM DOMOM, LEVOČA, 1299m2

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Ovocinárska | 1,299 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj pozemok v meste Levoča s rozostavanou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

156,000 € 120 €/m²

Novinka
Novinka

3D / EXKLUZÍVNE / PRIESTORY NA PRENÁJOM, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PRENÁJOM obchodné (nebytové) priestory na Náb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný apartmán v Kamelia Tower - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Priestranný apartmán s priamym výhľadom na more | 2-izbový | 165 000 € Ponúkame na predaj pri

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 1755 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štúdiový apartmán s balkónom, 60 m² - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Štúdiový 2-izbový apartmán s balkónom – Drač (Golem), Albánsko | 137 000 € Ponúkame na predaj

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

137,000 € 2283 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový apartmán, 52 m² - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Moderný 2-izbový apartmán s výhľadom na more – Drač (Golem), Albánsko | 52 m² | Ponúkame na p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

92,900 € 1787 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán, 64,8 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán na predaj – Drač (pláž Golem), Albánsko Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 2188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán, 59 m² – Vlora, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán pri mori – Vlora, Albánsko | 125 000 € Hľadáte priestranný apartmán pri mori

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

125,000 € 2119 €/m²

3-izbový apartmán v 1. línii pri mori – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

3-izbový apartmán v 1. línii pri mori – Drač (Durrës), Albánsko | 97,1 m² | Ponúkame na predaj

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

245,000 € 2526 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán v letovisku Drač, 49 m², Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán v letovisku Drač – Albánsko | 49 m² | 103 000 € Ponúkame na predaj 2-izbový a

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

103,000 € 2102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán s balkónom, 88 m², Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán s balkónom – Drač (Durrës), Albánsko | 88 m² | Ponúkame na predaj nový 2-izb

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

235,000 € 2670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán na predaj, 36 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán na predaj – Drač (Durrës), Albánsko | 36 m² | Ponúkame na predaj nový 2-izbo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 4028 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🧨POZEMOK - ZÁHRADA, ULICA ŠURANSKÁ,ČERMÁŇ-NITRA

Reality Nitra

Rekreačný pozemok | Šuranská | 391 m²

ARCHEUS reality ponúkame na predaj slnečnú záhradu v záhradkarskej lokalite na Šuranskej ulici,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

37,000 € 95 €/m²

🔥ZNIŽENÁ CENA HOLODOM DVOJDOM KOMPLEX PRIVLAKA - CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj jedinečný luxusný dvojdom v Privlake – Ideálna voľba pre náročnýc

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

595,000 € 2911 €/m²

2-izbový apartmán s veľkou terasou, 46 m2, Albánsko - Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

☀️2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU A VÝHĽADOM NA MORE – ALBÁNSKO, JADRAN Na predaj ponúkame 2-izbov

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

98,990 € 2152 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2,5-izbový apartmán, 65 m², Albánsko - Durrës

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

APARTMÁN PRI MORI – DRAČ, ALBÁNSKO Na predaj moderný apartmán o výmere 65 m², ktorý sa nachád

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

159,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový apartmán, 46 m2, Albánsko - Saranda

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

APARTMÁN S VÝHĽADOM NA JADRAN – SARANDA, ALBÁNSKO Predstavujeme útulný 1-izbový apartmán s ba

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

89,000 €

NOVOSTAVBA 2-izbový apartmán, 76 m2, Albánsko - GOLEM

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🚀 INVESTUJTE PRI MORI – NOVOSTAVBA S BAZÉNOM, GOLEM, ALBÁNSKO Predstavujeme moderný 2-izbový

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

105,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK - HAŽÍN NAD CIROCHOU

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Hažín nad Cirochou | 2,591 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ ponúka na predaj pozemok v tichom prostredí pod lesom vhodný na výstavb

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

33,000 € 13 €/m²

1-izbový apartmán, 39 m², Albánsko - Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🌊 APARTMÁN PRI MORI – OBLASŤ DRAČ, ALBÁNSKO Na predaj moderný 1-izbový apartmán v Albánsku –

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

71,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán, 80,5 m², Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Moderný 2-izbový apartmán – Drač, Albánsko | 80,5 m² | 185 000 € Hľadáte priestranný apartmán p

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 2284 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 1 alebo 2-izbový byt v Prešove

Reality Prešov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Môže byť novostavba alebo aj starší byt. Cena za byt prislúchajúca stavu. Lokalita najlepšie sí

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

140,000 €

3 alebo 4 IZBOVÝ BYT V PREŠOVE, FINANCIE - VLASTNÉ ZDROJE

Reality Prešov

4 izbový byt | Sídlisko 2 alebo 3 | 85 m²

Hľadám ideálne 4 prípadne aj väčší 3 izbový byt v užšom centre mesta Prešov. Lokalitou môže ísť

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

2 alebo 3 IZBOVÝ BYT V PREŠOVE, PREDSCHVÁLENÉ FINANCOVANIE

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta so schváleným financovaním do 130 000 € hľadám 2 alebo 3 izb. byt v pôvodnom stave

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

130,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie