Zariadený apartmán pri pláži s výhľadom na more, Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Zariadený 2-izbový apartmán s balkónom – Drač, Albánsko Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

146,000 € 2655 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 3-izbový strešný duplex - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Luxusný strešný duplex s panoramatickým výhľadom na more | 3-izbový | 410 000 € Ponúkame na pre

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

410,000 € 4316 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán v novostavbe priamo pri mori - Drač

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Apartmán pri mori za skvelú cenu – 2-izbový v novostavbe | 99 000 € Ponúkame na predaj modern

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

99,000 € 2152 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám 1 až 2-izbový byt v Prešove

Reality Prešov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

SURNE Hladam pre klienta: - 1 az 1,5 max 2i byt v Prešove - ideálne Sídlisko I, II, III a okol

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

140,000 €

Pozemok určený na výstavbu rekreačných chát Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,143 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj rekreačný pozemok nachádzajúci sa v areáli rek

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

150 €/m2 150 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU PRE NÁROČNÝCH, BRATISLAVA-JASKOVÝ RAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Jaskový rad | 130 m²

Bývanie, kde susedov takmer nestretnete: 5-izbový byt s terasou na Jaskovom rade Hľadáte únik z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Radimov

Reality Radimov

Pozemok pre rodinné domy | Radimov | 784 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a proj

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

70,560 € 90 €/m²

Ideálny stavebný pozemok so SP v obci Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 518 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v no

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PREDAJ V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s dielňou a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kostolište

130,000 € 1857 €/m²

TOP GARZÓNKA, 29 M2, PREŠOV, SÍDL. SEKČOV, UL. BERNOLÁKOVA

Reality Prešov

Garsónka | Bernolákova | 29 m²

EXKLUZÍVNE len v ARCHEUS REAL ✨ ponúkame na predaj túto kompletne zrekonštruovanú garzónku 🏢 v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

142,000 € 4897 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v obci Torysa okres Sabinov s rozlohou 2295 m2

Reality Torysa

Pozemok pre rodinné domy | Torysa | 2,295 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Torysa s výmerou 2295m2. Pozemok sa nachádza v dobrej lokalit

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Torysa

19 €/m2 19 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, obec Kamenica, pozemok 522 m2

Reality Kamenica

Rodinný dom | Kamenica | 0 m²

Na predaj starší rodinný dom – Kamenica, okres Sabinov. Ponúkame na predaj starší rodinný dom n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kamenica

79,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTORY NA PRENÁJOM HLAVNÁ ,PREŠOV

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 66 m²

🏢 NA PRENÁJOM – NEBYTOVÉ PRIESTORY V CENTRE PREŠOVA ✨ Realitná kancelária ARCHEUS ponúka na pre

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

480 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, KOMÁROV, 5 KM OD BARDEJOVA, 1039 M2

Reality Komárov

Pozemok pre rodinné domy | Komárov | 1,039 m²

Ponúkame vám na predaj rovinatý stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu v obci Komá

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárov

88,490 € 85 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, ZBOROV, 8 KM OD BARDEJOVA

Reality Zborov

Pozemok pre rodinné domy | Zborov | 664 m²

Ponúkame vám na predaj rovinatý stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu v obci Zbor

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zborov

27,000 € 41 €/m²

3 izbový slnečný byt, Vlčkovce, okres Trnava

Reality Vlčkovce

2 izbový byt | Vlčkovce | 88 m²

Hľadáte svoj vysnívaný domov? Nezmeškajte túto skvelú príležitosť! Ponúkame na predaj útulný

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

149,900 € 1703 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok so stavebným povolením Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 516 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 1,435 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach , okres Trebišov na výstavbu chaty , rodinného domu. •

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

19,990 € 14 €/m²

EXKLUZÍVNE / POZEMOK, 17530m2, TVAROŽNÁ, okr. KEŽMAROK

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Tvarožná | 17,530 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemky v obci Tvarožná, okr. Kežmar

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

20 €/m2 20 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky so všetkými IS, Veľká Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 900 m²

ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky v novej lokalite pod

Publikované: 20.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE/stavebný pozemok 1414m2, Ľubica

Reality Ľubica

Pozemok pre rodinné domy | Ľubica | 1,414 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v obci Ľubica, okr. Kežmarok

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubica

206,000 € 146 €/m²

PRENÁJOM - GARSÓNKA, PARTIZÁNSKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Garsónka | Partizánska | 27 m²

Ponúkame vám na dlhodobý PRENÁJOM kompletne zariadenú garsónku v centre mesta Bardejov, na Part

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKÝ 4-IZB.BYT PO REKONŠTRUKCII, TREBIŠOV CENTRUM, 92 m2

Reality Trebišov

4 izbový byt | Berehovská | 92 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj väčší 4-izbový byt na ul. Berehovskej v Trebišove. - podlahov

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie