3 alebo 4 IZBOVÝ BYT V PREŠOVE, FINANCIE - VLASTNÉ ZDROJE

Reality Prešov

4 izbový byt | Sídlisko 2 alebo 3 | 85 m²

Hľadám ideálne 4 prípadne aj väčší 3 izbový byt v užšom centre mesta Prešov. Lokalitou môže ísť

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

NA PREDAJ POSCHODOVÝ ROD.DOM, UJHELYSKÁ UL, KRÁĽOVSKÝ CHLMEC

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | Ujhelyská | 180 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti mesta Kráľovský Chlm

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

99,990 € 556 €/m²

Záhrada s chatkou Štitáre - Nitra

Reality Štitáre

Záhradná chatka | Štitáre | 35 m²

ARCHEUS reality Nitra EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj udržiavanú dvojpodlažnú záhradnú chatku, na

Publikované: 29.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štitáre

49,000 € 1514 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Krušovce - Topoľčany

Reality Krušovce

Rodinný dom | Štefánika | 273 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, viacg

Publikované: 10.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krušovce

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Močenok - Šaľa

Reality Močenok

Rodinný dom | Močenok | 100 m²

ARCHEUS realitná kancelária V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4+1 izbový rodinný dom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Močenok

89,000 € 890 €/m²

Stavebný pozemok Mojmírovce - Nitra

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Mojmírovce | 1,458 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

90 €/m2 90 €/m2

NA PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT, 75 m2, LOMNICKÁ, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM 3 IZBOVÝ byt na sídlisku Šváby, ulica Lomnická v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

780 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK, POD WILEC HÔRKOU, PREŠOV 458 M2

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Pod Wilec hôrkou | 458 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v katastrálnom území obce Prešov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

18,900 € 41 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE/nové rodinné domy vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Vysoká | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 4 nové rodinné domy v podtatranskej

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

349,000 €

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM, ZLATÉ, 8 KM OD BARDEJOVA

Reality Zlaté

Rodinný dom | Zlaté | 202 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom nachádzajúci sa v malebnej obci Zlaté , len 8 km od Ba

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlaté

159,000 € 787 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZÁHRADKA S CHATKOU, 342 M2, PREŠOV, POD BIKOŠOM

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Bikošom | 0 m²

ARCHEUS REAL. Prešov ponúka na predaj záhradku v osobnom vlastníctve, v záhradkárskej lokalite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

29,500 €

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM - BALTICKÁ UL., NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

Rodinný dom | Baltická | 158 m²

Ponúkame na predaj nádherný rodinný dom. VIDEO ► https://youtu.be/lrya3ghjnqM Domov, kde sa pr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Nad jazerom

550,000 € 3481 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 3671 m2 – OBEC SVINICA - DOHODA NA CENE

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 3,671 m²

Na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokolate v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmer

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

29 €/m2 29 €/m2

POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Čkalovova | 12,884 m²

Pozemok v katastrálnom území BARCA (pri Letisku), Košice IV., na predaj. výmera pozemku: 12884

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

40 €/m2 40 €/m2

2 IZBOVÝ BYT - 56 m2 - LOMENÁ ULICA - KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, priamo v blízkosti centr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

178,000 € 3179 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S DVOMA LODŽIAMI, HRONCOVA UL., KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hroncova | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s dvoma lodžiami na Hroncovej ulici v Košiciach, mestsk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,000 € 3269 €/m²

ŠTÝLOVÝ VIDIECKY DOM, POZEMOK 4074 M2, KOSTOLNÉ, okr. MYJAVA

Reality Kostolné

Vidiecky dom | Kostolné | 0 m²

­­­­­­­­­­­­­­­­­­V srdci myjavských kopaníc, v pokojnej časti obce Kostolné, časť „Mihalíkovci

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kostolné

276,000 €

EXKLUZÍVNE/pozemok 8969 m2, Tvarožná, okr. Kežmarok

Reality Tvarožná

Orná pôda | Tvarožná | 8,969 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemky v obci Tvarožná, okr. Kežmar

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

20 €/m2 20 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, HERVARTOV, 8 KM OD BARDEJOVA

Reality Hervartov

Pozemok pre rodinné domy | Hervartov | 464 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu alebo chalupy, v obc

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hervartov

22,490 € 48 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK S BAZÉNOM, 3250 M2, MIHAĽOV, BARDEJOV

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | MIHAĽOV | 3,250 m²

Ponúkame vám na predaj veľký slnečný stavebný pozemok, v mestskej časti mesta Bardejov - MIHAĽ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

78,900 € 24 €/m²

3 IZBOVÝ BYT 92 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Masarykova | 92 m²

🏡 ARCHEUS reality Prešov ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt (apartmán) v novostavbe Rezid

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

282,285 € 3068 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom - výrobné haly Sabinov

Reality Sabinov

Priestor pre výrobu | Sabinov | 780 m²

PRENÁJOM – VÝROBNÉ HALY SABINOV Na prenájom ponúkame funkčný a kompletne vybavený areál v sta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Sabinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom – Drienica

Reality Drienica

Rodinný dom | Drienica | 0 m²

🏡 Na predaj rodinný dom – Drienica – Lysá Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom horskom st

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drienica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok Pečovská Nová Ves - 970m2

Reality Pečovská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Pečovská Nová Ves | 970 m²

🌞 NA PREDAJ – Lukratívny stavebný pozemok 970 m² | Pečovská Nová Ves 🏡 Hľadáte ideálne miesto p

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pečovská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23052)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie