PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT, LORINČÍK HÁJE, NOVOSTAVBA TEHLA

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63 m²

Ponúkame na prenájom krásny, klimatizovaný, nadštandardne zrealizovaný, kompletne zariadený 2-i

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK NA DEVELOPERSKÝ PROJEKT - RUŽÍN , MALÁ LODINA

Reality Malá Lodina

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Ružín | 10,076 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v rekreačnej oblasti Ružín v blízkosti Košíc so schváleným

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

350,000 € 35 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TEHLOVÝ 2-IZB.BYT CENTRUM TREBIŠOVA + BALKÓN + PIVNICA 68 m2

Reality Trebišov

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 58 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ul. T.G. Masaryka v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,500 € 1716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj slnečný, rovinatý, stavebný pozemok, Slepčany

Reality Slepčany

Pozemok pre rodinné domy | Slepčany | 30 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v tichej, zastava

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slepčany

99,000 € 3300 €/m²

NA PREDAJ ROD. DOM, POZEMOK 294M2, KLÁŠTORSKÁ ul., PIEŠŤANY

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 0 m²

Na prdaj rodinný dom, ktorý spája kvalitu rekonštrukcie, praktickú dispozíciu a príjemnú atmosf

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

219,990 €

STAVEBNÝ POZEMOK - 1106 m2 - OBEC VARHAŇOVCE

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | Varhaňovce | 1,106 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1106 m2 s právoplatným stavebným povolením v obci

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

70,000 € 63 €/m²

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM - OBEC LÚČKA, ROŽŇAVA

Reality Lúčka

Vidiecky dom | Lúčka | 0 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Lúčka v okrese Rožňava, ktorý vás pohltí svojou atmosfér

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčka

139,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, 530 m2 - MILHOSŤ

Reality Milhosť

Obchodné priestory | Milhosť | 530 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v obci Milhosť na Slovensko-Maďarskom hraničnom prechod

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Milhosť

3,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

POZEMOK - KOŠICE-SEVER – oblasť BANKOV

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Bankov | 4,461 m²

Na predaj pozemok bez prístupovej cesty s rozlohou 4 461 m2 – Košice-Sever – oblasť Bankov - EX

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

25 €/m2 25 €/m2

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT - DOHODA

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,115 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5115 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – GR

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

120 €/m2 120 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI RÁKOŠ

Reality Rákoš

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná 1 | 1,143 m²

Stavebný pozemok s projektom v obci Rákoš Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1143 m

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rákoš

65,000 € 57 €/m²

NA PRENÁJOM DIELŃA/SKLAD + KANCELÁRIA *58 m2* TREBIŠOV

Reality Trebišov

Priestor pre sklad | M.R.Štefánika | 58 m²

Výhradne u nás ponúkame na prenájom podnikateľské/skladovacie priestory na ul. M.R.Štefánika v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trebišov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rekreačná chatka so záhradou Šoporňa - Galanta

Reality Šoporňa

Záhradná chatka | Šoporňa | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate za spevu vtákov, slnko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šoporňa

59,500 €

Stavebný pozemok Ardanovce - Topoľčany

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ardanovce | 2,580 m²

ARCHEUS reality Nitra ponúka na predaj: výnimočný stavebný pozemok v srdci prírody – obec Ar

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

48 €/m2 48 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

5 IZB.ROD.DOM, POZEMOK 1.895M2, BREZOVÁ pod BRADLOM, MYJAVA

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Pod Vŕškami | 0 m²

Na predaj viacgeneračný rodinný dom 🏡, ktorý očarí svojou polohou, výhľadmi na Myjavské kopanic

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

175,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt Mojmírova - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Mojmírova | 74 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na Mojmírov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

119,000 € 1608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt Hollého, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

ARCHEUS realitná kancelária V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, slnečný 3-izbov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,800 € 1754 €/m²

Pozemok, orná pôda, kataster Beckov - Nové Mesto nad Váhom

Reality Beckov

Orná pôda | Beckov | 5,893 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj kvalitnú obrábanú ornú pôdu nachádzajúcu sa v k

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

3 €/m2 3 €/m2

EXKLUZÍVNE/3 izb. dom – hrubá stavba, 702 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

219,700 €

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NÁJOM - OBCHODNO-KANCELÁRSKE PRIESTORY, STÖCKLOVA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Stocklova | 95 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor s výmerou 95 m², situovaný p

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE / 3 IZBOVÝ BYT (BALKÓN), KUZMÁNYHO,KEŽMAROK, 80m2

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 80 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka NA PREDAJ veľkometrážny 3 IZBOVÝ BYT s balkóno

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

165,000 € 2063 €/m²

1 IZBOVÝ BYT, KEŽMAROK - POPRAD

Reality Kežmarok

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám na kúpu 1-IZBOVÝ BYT. - lokalita: Kežmarok, Poprad,

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Kežmarok

70,000 €

EXKLUZÍVNE / POZEMOK S ROZOSTAVANÝM DOMOM, LEVOČA, 1299m2

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Ovocinárska | 1,299 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj pozemok v meste Levoča s rozostavanou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

156,000 € 120 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Upresniť hľadanie