Na prenájom slnečný 3-izbový byt s lodžiou BB Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Podlavice | 62 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnom prostredí s prírodou na dosah? Tento zrekonštruovaný 3-i

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt alebo garsónka – platba v HOTOVOSTI

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Hospodárska | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu 1-izbový byt alebo garsónku aj v pôvodnom stave. Všetky lokality. Cena = d

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 2 izbový byt výlučne na sídlisku III.

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt výlučne na Sídlisku III. Byt musí mať balkón a klient preferuje

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

110,000 €

2-izbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, kdekoľvek v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | Prešov | 54 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám 2-izbový byt (môže byť aj 3-izbový byt, ak sa sa zmes

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

160,000 € 2963 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE KOMERČNÉ VYUŽITIE, SEČOVCE, 11.018 m2

Reality Sečovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Partizánska | 11,018 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 11.018 m2 v južnej časti mesta Sečovce: -

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

10 €/m2 10 €/m2

NA PREDAJ 3-IZB. TEHLOVÝ BYT V CENTRE MICHALOVIEC *67 m2*

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kuzmányho | 62 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul.Kuzmányho v Michalovciach. - podlahová plo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

119,900 € 1934 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT NA KALVÁRII, KRUPINSKÁ UL.KOŠICE

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po staršej rekonštrukcii na sídlisku Kalvária na Krupinskej uli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,000 € 3309 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM - OBEC GARADNA - MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný dom v obci GARADNA 30 minút od Košíc. - dom bol po

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

40,000 € 400 €/m²

Rodinný dom Lužianky - Nitra

Reality Lužianky

Rodinný dom | Radošinská | 90 m²

ARCHEUS realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lužianky

170,000 € 1889 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 781 m2, SVIDNÍK

Reality Svidník

Rodinný dom | Svidník | 156 m²

❗ ZNÍŽENÁ CENA O 15 000 € ❗ ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka exkluzívne na predaj 🏡 štvorpo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svidník

199,900 € 1506 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM - 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU, OPÁLOVÁ, BARDEJOV

Reality Bardejov

4 izbový byt | Opálová | 144 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom prémiový 4-izbový byt v novostavbe (r. 2025) v Bardejove – Dlhá L

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, POZEMOK 893 m2, MLYNÁROVCE

Reality Mlynárovce

Rodinný dom | Mlynárovce | 0 m²

🏡 ARCHEUS reality Prešov Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom a krá

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mlynárovce

59,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: 1 IZBOVÝ BYT, 40 m2, BALKÓN, NOVOSTAVBA, PREŠOV

Reality Prešov

1 izbový byt | Sekčovská | 40 m²

ARCHEUS reality Prešov ponúka exkluzívne na prenájom 1 izbový zariadený byt v novostavbe BYTY D

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehnice

216,300 € 1759 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ MEZONET, 320 M2, BRATISLAVA-STARÉ MESTO, BRNIANSKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 320 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonet (320 m²) v Starom meste – Bývanie s dušou a nadhľadom! ​Hľadáte nehn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S PRÍSTAVBOU MALACKY, HVIEZDOSLAVOVA

Reality Malacky

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 0 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta Malacky s pekným pozemkom a možnosťou podnikania alebo dvojgener

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA, KRAMÁRE, PETSFRIENDLY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 73 m²

Realitná kancelária ARCHEUS Vám ponúka príležitosť prenajať si slnečný a priestranný 3-izbový b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ SLNEČNÝ 5 IZBOVÝ DOM V BOHDANOVCIACH NAD TRNAVOU

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Rodinný dom | Kopcová ulica | 0 m²

Predaj 5-izbového rodinného domu v Bohdanovciach nad Trnavou Hľadáte pokojné, slnečné a dynamic

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

259,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM, 2 LOGGIE, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 78 m²

Panoramatické bývanie nad mestom: Priestranný 3-izbový byt s 2 loggiami na Kramároch! ​Hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,500 € 3455 €/m²

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pren

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s dielňou a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kostolište

210,000 € 3000 €/m²

PREDAJ rodinného domu s pohostinstvom v lukratívnej lokalite

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Žilinská cesta | 141 m²

🍺 NA PREDAJ – Legendárna Vrtuľa v Piešťanoch Miesto, ktoré má dušu. Príležitosť, ktorá má poten

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

105,000 € 745 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23051)
Upresniť hľadanie