Hľadám na prenájom byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Svätopluková | 50 m²

Pre vysoký dopyt hľadám byty na prenájom pre našich preverených klientov.

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

Pre konkrétnu klientku hľadám Rodinný dom Trnava -okolie do 200 000 tisíc - rýchla kúpa!

Reality Trnava

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v okolí Trnavy. Šelpice, Špačince, Hrnčiaro

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Trnava

200,000 €

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach - cash!

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Keltská | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

300,000 € 429 €/m²

člen NARKS

Najlukratívnejší pozemok 1618 m2 pre tých, čo vedia, čo chcú

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,618 m²

Tento nádherný prémiový pozemok s veľkosťou 1618 m2 v Marianke je určených pre náročných klient

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

993,000 € 614 €/m²

člen NARKS

Hľadám Byt v pôvodnom stave Bratislava hotovostný klient

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Hrobákova | 83 m²

Hľadám pre hotovostného a seriózneho klienta byt v pôvodnom stave v Bratislave - rýchle a serió

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

260,000 € 3133 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 3 izbový byt s veľkou loggiou Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Novohorská | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt v peknej časti Rače na Novohorskej ulici. Byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na PRENÁJOM 2 izbový byt s terasou neďaleko centra mesta Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Rázusová | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt neďaleko centra mesta Pezinok na ulici Rázusová. Byt sa pre

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Lamači. Ideálne byt s výťahom a min

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Lamač

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

Nádherný pozemok 632 m2 s výhľadom na Alpy Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 632 m²

Tento pozemok s ideálnou rozlohou 632 m2 a šírkou 14 metrov v Marianke s výhľadom na rakúske Al

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

259,000 € 410 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v Lamači - rýchla kúpa!

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Lamači - rýchla kúpa! Cena nehnuteľnosti závisí od

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Lamač

600,000 €

člen NARKS

Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²

Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely PROMREAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbely

92,990 € 620 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Hladám dom pre klienta

Reality Viničné

Rodinný dom | 1 m²

Hladám pre klienta rodinný dom v okrese Pezinok. Dom musí byť minimálne 3 izbový , pozemok od 2

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Viničné

1 € 1 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Stupave - hotovosť!

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Osiková | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Stupave s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremrš

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

250,000 € 357 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Novom Meste - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Novom Meste - ideálne oblasť Kramáre. Cena

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

349,999 €

člen NARKS

PRENÁJOM Veľký sklad s veľkorysým pozemkom v intraviláne

Reality Báhoň

Skladový objekt | Partizánska | 1,139 m²

Ponúkame na prenájom veľký sklad s rozlohou 1139 m2 s betónovou podlahou a murovanými stenami v

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

3,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt Ovocné Sady BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 54 m²

Pre konkrétneho dlhoročného klienta súrne hľadám na kúpu 2 izbový byt v Ovocných sadoch v Brat

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4630 €/m²

člen NARKS

Pre klienta hľadám rodinný dom v Bratislave - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám rodinný dom v Záhorskej Bystrice a blízkom okolí. Cena nehnuteľn

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ Penzion a byt

Reality Trnava

Rodinný dom | 580 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj jedinečný Penzión v obci Košolná 8km od Trna

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

630,000 € 1086 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt s vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

319,000 € 5317 €/m²

člen NARKS

Skvelá ponuka kancelária 60 m2 v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Cintorínska | 61.07 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v skvelom pomere cena/výkon s úžitkovou plochou 60 m

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,205.54 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny stavebný pozemok na RD

Reality Pružina

Pozemok pre rodinné domy | 922 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Pružina

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pružina

108 €/m2 108 €/m2

člen NARKS

3D obhliadka - 5-izbový rodinný dom kúsok od Dunajskej Stredy

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 201.9 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNA INVESTÍCIA: MULTIFUNKČNÁ BUDOVA NA PREDAJ, TRNAVA

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Ľ. Podjavorinskej | 2,142 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – MULTIFUNKČNÁ BUDOVA NA PREDAJ Predstavujeme vám viacúčelov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

990,000 € 462 €/m²

člen NARKS

Rezidencia LEISSERHOF Dom 4 Byt 2 Poschodie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.1 -APARTMENT 0.2 HAUS 0.1 - TOP 0.1 ca. 73 m² BALKON BALCONY ca. 18 m² ENTRAN

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

346,500 € 4745 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie