Hľadám na kúpu 4i dom pre klienta v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | centrum | 110 m²

Hľadám na kúpu 4i dom v Rovinke pre klienta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Rovinka

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám 2 izbový byt na prenájom v okolí Hamuliakovo pre klienta

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | centrum | 60 m²

Hľadám 2 izbový byt preklienta v okolí Hamuliakova pre klienta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám 2 izbový byt v Bratislave

Pre klienta hľadám 2 izbový byt v Bratislave v lokalitách Podunajské Biskupice, Ružinov, Rača,

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom výrobnej haly vo Vinosadoch

Reality Vinosady

Priestor pre výrobu | Pezinská | 2,050 m²

Promreal ponúka na prenájom výrobnú halu vo Vinosadoch. Hala, ktorá disponuje potravinárskym c

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Vinosady

9,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom skladového priestoru PB3, 1.27 | vykurovaný sklad s vlastnou bránou | AMEX PARK

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 226.9 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v administratívno-logistickom areáli AMEX PARK na Púchov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AMEX PARK - budova APB II - kancelária č. 3.31

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 17.83 m²

Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kancelárskych priestorov. Priestor sa

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

7.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok s projektom na dvojdom, Tomášov, investícia

Reality Tomášov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Štvrtocká | 606 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Tomášov, ktorá sa

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

175,000 € 289 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM samostatná garáž CENTRUM - Záhradná - Pezinok

Reality Pezinok

Garáž | Zahradná | 21 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú garáž v centre Pezinka - Záhradná. Garáž má manuálnu otváraciu

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom v časti Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Administratívny objekt | Závodná | 199 m²

Promreal ponúka na prenájom kancelárske priestory na Závodnej ulici – časť Bratislava – Poduna

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1izbový byt na PRENÁJOM, Podunajské Biskupice, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 39 m²

Prenájom 1-izbového bytu v Podunajských Biskupiciach Ponúkam na prenájom útulný 1-izbový byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 7

Reality Donnerskirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS PRÍZEMIE: HOUSE 0.7 - GROUND FLOOR HAUS 0.7 - EG ca. 129,43 m² GARDEN GARTEN ca. 31 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donnerskirchen

574,000 € 4435 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3D obhliadka - 5-izbový rodinný dom kúsok od Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 201.9 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,900 € 990 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena!! Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta

Reality Pezinok

Záhrada | Fajgalská cesta | 300 m²

Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta Ponúkame na predaj záhradu so záhradným domčekom s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

77,500 € 258 €/m²

člen NARKS

POZEMOK na prenájom 800m2

Reality Slovenský Grob

Komerčná zóna | 800 m²

Pozemok o výmere 800m2, vhodný napr. na parkovanie vozidiel, strojov, techniky. V oplotenom are

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Slovenský Grob

600 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Orenburská | 150 m²

Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Podunajských Biskupiciach a blízkom okolí. Cena neh

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

450,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Hľadám prenájom 3i bytu, Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 60 m²

Hľadám trojizbový byt na dlhodobý prenájom – Petržalka, Bratislava Mám záujem o byt s nasledov

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezidencia LEISSERHOF Dom 4 Byt 1 Prízemie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.4 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.4 - TOP 0.1 ca. 68 m² GARDEN GARTEN ca. 37 m² TERRACE

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

353,000 € 5165 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hladám na kúpu pre klieta 2-3 izbový byt v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | centrum | 0 m²

Pre svojho klienta hladám na kúpu dvojizbový byt v lokalite Senec prípadne blízké okolie, cena

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Senec

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom 2 izb. byt s parkovaním a veľkou terasou Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Na prenájom v Bratislave na Račianskej ulici moderne zariadený 2 izbový byt s veľkou priestrann

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

na PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt priamo v centre mesta Senec

Reality Senec

2 izbový byt | Moyzesová | 51 m²

Ponúkame na prenájom zariadený klimatizovaný 2 izbový byt, priamo v centre mesta Senec na Moyze

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2. izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 69 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou v Bratislave, časť Nové Mesto, na uli

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na PRENÁJOM areál vo výbornej lokalite Pezinok

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Šenkvická cesta | 5,200 m²