Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²
Promreal ponúka na predaj skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajské
1,699,990 € 1264 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 35.65 m²
Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kancelárskych priestorov. Priestor sa
7.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Slovenský grob | 304 m²
Prenajom samostatny areal v uzavretom areali. Pozemok má 304m2 cca 16X 20m nepravidelného tvar
350 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Luxusné kompletne zariadené apartmány s privátnym bazénom len kúsok od Slovenska! Máte radi lu
407,314 € 2821 €/m²
3 izbový byt | Petržalka | 75 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave - Petržalke. Ideálne byt s výťahom
260,000 € 3467 €/m²
Rodinný dom | 154 m²
PROMREAL ponúka na predaj pekný 4i rodinný dom v tichej časti obce Hrubý Šúr. 3D obhliadka: h
299,990 € 1948 €/m²
3 izbový byt | Cintorínska | 150 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 3 až 4 izbový byt v centre Bratislavy v pôvodnom stave v perimet
500,000 € 3333 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²
Projekt dvoch polyfunkčných domov projektu VINICE, ktoré sa nachádzajú v južnej časti obľúbenej
448,790 € 2988 €/m²
Garsónka | Pezinok | 0 m²
Hľadám garzónku na kúpu na stave nezáleží. Lokalita Pezinok, Svätý Jur, Modra ... Ďakujem za
Cena dohodou
Objekt pre obchod | 480 m²
Viac informácií čoskoro na vyžiadanie čoskoro Pozemok 1340 m2 Stavba zastavaná plocha 271 m2 V
340,000 € 708 €/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 243.7 m²
Posledná možnosť prenajať si sklad ako celok za zvýhodnenú cenu ! V ponuke je skladový priesto
4.15 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Ivanská cesta | 70 m²
Hľadám do prenájmu 3i byt v Ružinove Ovocné sady. Podmienky, byt musí byť nezariadený. Som 1
1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hullám Csárda | 300 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 300 m2 v rekreačnej prírodnej časti Gabč
36,000 € 120 €/m²
3 izbový byt | Kollárova | 65 m²
Hľadám 3 izbový byt, môže byť aj v pôvodnom stave. Centrum, alebo širšie centrum mesta Senec. R
149,900 € 2306 €/m²
3 izbový byt | Centrum | 65 m²
Pre svojho klienta hľadám 3 izbový (prípadne väčší 2 izbový) byt v Pezinku, prípadne v blízkom
Cena dohodou
Rodinný dom | Chorvátska | 120 m²
REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Slovenskom Grobe s pekným upraveným a oplotený
249,000 € 2075 €/m²
Skladový objekt | Bernolákovská | 7 m²
Ponúkame Vám na prenájom v priestoroch podzemnej garáže obytného bloku na Bernolákovskej ulici
109 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt Pezinku na sídlisku sever, na ulici L.Novomestkeho. Nachádz
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zapotok | 0 m²
Hľadám pre klientov rodinný dom na kúpu v Šenkviciach. Dom môže byť aj v pôvodnom stave. Cena z
Cena dohodou
Garáž | Údernícka | 13 m²
Ponúkame Vám na prenájom podzemné garážové státia v bytovom komplexe Matadorka, mestská časť Pe
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
419,272 € 3817 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zvončeková | 700 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rači s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremršten
300,000 € 429 €/m²
Skladový objekt | Šúrska | 548 m²
Tento priestor neponúkame ako anonymný sklad v logistickom parku, ale ako funkčné zázemie pre f
4.49 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 85 m²
HĽADÁME NA KÚPU: Menší zrekonštruovaný rodinný dom v centre Piešťan Pre konkrétneho klienta –
250,000 € 2941 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.