ID 3197 Prenájom: Skladová hala, 1058 m2, Žilina

Reality Žilina

Skladový objekt | 1,058 m²

ID 3197 Prenájom: Skladová hala, 1058 m2, Žilina Rozloha: 1058 m² (skladová plocha 1010,72 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

6,180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

ID 3143 Prenájom: obchodný priestor, 160 m2, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Univerzitná Cesta | 160 m²

ID 3143 Prenájom: obchodný priestor, Žilina Prenajmeme obchodný priestor o rozlohe 160 m2 v p

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,400 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ID 3154 Prenájom: sklad 450 m2, Stráža

Reality Stráža

Skladový objekt | Nezadaná | 420 m²

ID 3154 Prenájom: sklad 450 m2, Stráža Prenajmeme skladové priestory o rozlohe 420 m2, cca 12

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Stráža

1,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ID 3198 Prenájom: kancelária, 26 m2, Národná ul.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 26 m²

ID 3198 Prenájom: kancelária, Národná ul. Prenajmeme kanceláriu 26 m2, so samostatným vcho

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ID 3042 Prenájom: Výrobná hala m2 Hala „C“

Reality Žilina

Výrobný objekt | Bytčica | 497 m²

ID 3042 Prenájom: Výrobná hala 316 m2 Hala „C Vonkajšie rozmery objektu: 42,32 x 12,98 m

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

ID 3031 Prenájom: nové skladové / výrobné/ obchodné priestory, 543 m2, Žilina

Reality Žilina

Výrobný objekt | Žilina | 543 m²

ID 3031 Prenájom: nové skladové / výrobné/ obchodné priestory, Žilina Prenajmeme výrobnú / skl

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

ID 3058 Prenájom: kancelárie 80 m2, centrum, parkovanie

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 80 m²

ID 3058 Prenájom: kancelárie 80 m2, centrum Prenajmeme kancelárie o rozlohe 80 m2, 1. pos

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ID 3138 Predaj: polyfunkčný objekt, Žilina.

Reality Žilina

Výrobný objekt | 7,946 m²

ID 3138 Predaj: polyfunkčný objekt, Žilina. EXKLUZÍVNE !! Zastavaná plocha: 3.392 m2 Úžitkov

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 52 m²

ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum Predáme zariadený 2 izbový byt na ulici J. Fándlyho o r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3558 €/m²

ID 3167 Predaj: Výrobná hala 935 m2, Martin

Reality Martin

Výrobný objekt | 1,165 m²

ID 3167 Predaj: Výrobná hala 935 m2, Martin Predáme výrobnú halu o rozlohe 935 m2. Zastavan

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

1,200,000 € 1030 €/m²

ID: 3139 Predaj: skladový / výrobný areál

Reality Žilina

Skladový objekt | 4,897 m²

ID: 3139 Predaj: skladový / výrobný areál Súbor prevádzkových budov určených pre skladovanie

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 378 €/m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 58 m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8 Predáme nebytový priestor na ul. Kamenná v Ži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1931 €/m²

ID 3169 Prenájom: skladová hala, 370 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | 370 m²

ID 3169 Prenájom: skladová hala, 370 m2 Prenajmeme skladovú halu o rozlohe 370 m2. Plechová h

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

1,480 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ID 2811 Predaj: Priemyselný objekt – výrobná hala 3. 077 m2, Žilina

Reality Žilina

Výrobný objekt | Žilina | 3,077 m²

ID 2811 Predaj: Priemyselný objekt – výrobná hala 3. 077 m2, Žilina EXKLUZÍVNE !! Predáme na

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

ID 3068 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI

Reality Žilina

Rodinný dom | Hliny VI | 150 m²

ID 2756 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI EXKLUZÍVNE !! Radový rodinný dom sa nachádza v tich

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ID 3121 Prenájom: luxusné kancelárie, 56 m2, centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 56 m²

ID 3121 Prenájom: luxusné kancelárie, 56 m2, centrum Prenajmeme peknú kanceláru na Mariánsk

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ID: 3191 Prenájom: obchod, 24 m2, centrum

Reality Žilina

Obchodné priestory | Mariánske námestie | 24 m²

ID: 3191 Prenájom: obchod, 24 m2, centrum Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na príz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

ID 3104 Prenájom: obchodné / prevádzkové priestory, 236 m2, lukratívna časť mesta

Reality Žilina

Obchodné priestory | Centrum | 236 m²

ID 3104 Prenájom: obchodné / prevádzkové priestory, lukratívna časť mesta Prenajmeme obchodn

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

4,700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

ID 3152 Predaj: Výrobný / skladový areál, Martin

Reality Martin

Výrobný objekt | Dúbravca | 2,500 m²

ID 3152 Predaj: Výrobný / skladový areál, Martin EXKLUZÍVNE !! Predáme priemyselný areál v

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

2,800,000 € 1120 €/m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin

Reality Martin

Skladový objekt | 500 m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin EXKLUZÍVNE !! Predáme skladovú / výrobnú halu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

375,000 € 750 €/m²

ID 3184 Prenájom: skladová hala, 711 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | 1,150 m²

ID 3184 Prenájom: skladová hala, 711 m2. Prenajmeme skladovú halu o rozlohe 711 m2 v uzatvoreno

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

ID 3185 Prenájom: skladová hala, 720 m. Žilina

Reality Žilina

Skladový objekt | 720 m²

ID 3185 Prenájom: skladová hala, Žilina Ponúkame do prenájmu halu o celkovej výmere 720 m2 – s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

ID 3165 Prenájom: sklad, 360 m2 – Žilina D

Reality Žilina

Skladový objekt | 360 m²

ID 3165 Prenájom: sklad, 360 m2 – Žilina D Skladový priestor s rozlohou 360 m2 a nakladacou

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ID 2857 Prenájom: prevádzkový priestor, centrum, parkovanie

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 90 m²

ID 2857 Prenájom: prevádzkový priestor, centrum, parkovanie Prenajmem prevádzkový priestor o

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie