Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Marianke - hotovosť!

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Marianke s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

250,000 € 357 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Ružinove. Cena nehnuteľnosti závisí od loka

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

349,000 €

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt + 2x parking Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom a vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v I

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

359,888 € 4234 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne PREDAJ nového bývania Viničné

Reality Viničné

Rodinný dom | Lipová | 117 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu s 2 podlažiami v radovej zástavbe v obci

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Viničné

280,000 € 2393 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám byt na prenájom v Rovinke a okolí

Reality Rovinka

2 izbový byt | Centrum | 60 m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Rovinke a okolí na prenájom. Ideálne aj so zariadením, prípadne nezari

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Hľadám pre klientov byt na prenájom v Rači Rínok

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 70 m²

Hľadám pre klientov na prenájom 3 izbový byt v projekte Rínok Rača.

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

Hladám dom na prenájom Modra, Pezinok okolie

Reality Modra

Rodinný dom | 1 m²

Hladám na dolhodobý prenájom Rodinný dom v Modra a okolie pre 4 člennú rodinu.

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Nový kompletne zariadený 4-izbový apartmán s parkingom v Chorvátsku!

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Luxusné kompletne zariadené apartmány s privátnym bazénom len kúsok od Slovenska! Máte radi lu

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

407,314 € 2821 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE Novostavba rodinného domu Častá

Reality Častá

Rodinný dom | 81 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu v plne vybavenej obci Častá v úpätí Malých

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Častá

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelársky priestor 205 m2 v centre BA za rozumnú cenu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Cintorínska | 205 m²

Ponúkame na prenájom komerčný kancelársky priestor v centre Bratislavy na Cintorínskej ulici s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Hladám pre klienta 2 izbový byt v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | 0 m²

Hladám pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Bratislave / Lokalita nie je podstatná/

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Lamač

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ Na predaj 2 izbový byt Petržalka vyhľadávaná lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Humenské námestie | 44 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Petržalky v novšom bytovom dome na Hum

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,900 € 4725 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDPREDAJ-Najlepšie byty sa predajú ešte pred dokončením BÁHOŇ

Reality Pezinok

2 izbový byt | 40.3 m²

Miesto, kde deti ešte chodia von pešo. Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Skladové priestory na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²

Promreal ponúka na predaj skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajské

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,699,990 € 1264 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Mudrochova | 72 m²

Ponúkame prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu v tichej časti Rače. VÝHODY: -krásne výhľady

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AMEX PARK - budova APB II - kancelárie č. 3.28 a 3.29

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 35.65 m²

Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kancelárskych priestorov. Priestor sa

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

7.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIMBACHU - PLATNÉ ÚZEMNÉ ROZHODNUTIE

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | 2,086 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej vinohradníckej obci Limbach, ktorá j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

208 €/m2 208 €/m2

člen NARKS

Hľadám 2i byt, 47 m2, Petržalka, Ružinov, K. Ves, N. Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bratislava | 0 m²

Hľadám 2 izbový byt v Bratislave v Petržalke, Karlovej vsi, Ružinove či Novom Meste. Rozloha by

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

165,000 €

člen NARKS

Prenajom samostatny areal

Reality Slovenský Grob

Komerčná zóna | Slovenský grob | 304 m²

Prenajom samostatny areal v uzavretom areali. Pozemok má 304m2 cca 16X 20m nepravidelného tvar

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Slovenský Grob

350 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nový kompletne zariadený 3-izbový apartmán s parkingom v Chorvátsku!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

311,821 € 3118 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe v Bratislave N. Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v lokalite Nové Mesto v Bratislave. Ideálne byt

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5000 €/m²

člen NARKS

3i byt, vkusne komplet. zrekonštruovaný byt Centrum PIEŠŤANY

Reality Piešťany

3 izbový byt | Winterova | 71 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt situovaný v samotnom centre mesta Piešťany. Byt sa n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

210,000 € 2958 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENAJATÉ Na prenájom Rezidenčné bývanie so záhradkou a parkovaním

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

PRENAJATÉ Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v rezidenčnom bývaní v Ivanke pri Dunaji s vlas

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na PREDAJ dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom vo výbornej lokalite - Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Komenskeho | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Smoleniciach, v príjemnom

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolenice

430,000 € 2150 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23052)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie