1-izbový byt na prenájom v najžiadanejšej lokalite Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáte svetlý, prakticky riešený byt s výbornou dostupnosťou? Ponúkame 1-izbový byt po komplet

Publikované: 12.01.2021 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDANÉ! Na predaj veľkometrážny 5i exkluzívny byt s terasou a s 2 garážami.

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 202 m²

Popis: PREDANÉ Hľadáte priestranný byt v Top lokalite Trenčína s výhodami domu s kompletnou obč

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

305,000 € 1510 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame moderný 2-izb. byt v Novostavbe – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Limbachu na predaj!

Reality Limbach

Rodinný dom | Vinohradnícka | 204 m²

Máme pre Vás troj podlažný rodinný dom v obľúbenej lokalite Limbach na predaj. Dom je v štádiu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Limbach

479,000 € 2348 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového bytu – Tranovského ulica, Dúbravka, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 49 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

190,000 € 3878 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom: Priestranný 2-izbový byt v Martine – Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | Medňanského | 62 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej časti mesta Martin – Priekopa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom | 2-izbový mezonet s klimatizáciou | Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 63 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom jedinečný mezonetový byt s rozlohou 63 m² v Novom Martine

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA Šarmantná chatka & záhrada "Kvitnúci Ostrov" Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Kvitnúci Ostrov | 18 m²

Doprajte si výnimočné miestečko pre Váš oddych a únik z prehriatych panelákových stien v podobe

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,500 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

30 MIN od BA 4-IZBOVÁ PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

291,000 € 2501 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BA II. Ruzinov- 2 izbový byt s parkovaním na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 62 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Novostavba nízkoenergetického rekreačného domu (s atribútmi rodinného domu) v štádiu hrubej stavby – Bratislava IV, Lamač (Zlatá Hora)

Reality Bratislava-Lamač

Chata, drevenica, zrub | 112 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný 3,5 izbový rekreačný dom (s charakterom rodinného domu), situova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Lamač

348,000 € 3107 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | 112 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

348,000 € 3107 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Dizajnové 4 izbové domy s dokončením na kľúč, záhrada, el. žalúzie, kúpeľňový nábytok, nadštandard v cene!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna ulica | 97 m²

AVE estate Vám ponúka rodinný dom, ktorý je súčasťou troj - domu s vlastným pozemkom. Výmera po

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

315,000 € 3247 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom výrobnej haly a kancelárskych priestorov 780 m²

Reality Kráľová nad Váhom

Priestor pre sklad | 780 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahly výrobno-skladový areál o celkovej výmere 780 m² v obci Kráľová n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Kráľová nad Váhom

8,159 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predáme stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2000 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²

190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

25,000 € 13 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, KOMENSKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 57 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

123,600 € 2168 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím miestom vo Zvolene – sídlisko Západ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 85 m²

Realitná kancelária AUTOREALITY v zastúpení makléra Ivan Kotrč Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

239,000 € 2812 €/m²

Novinka
Novinka

PB2991 Pripravujeme na predaj Garáž Stred Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Garáž | Stred | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž o výmere 18 m2 v centre Považská Bystrica - Stred. V garáži je za

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

26,000 € 1444 €/m²

Novinka
Novinka

PB2989 Slnečný stavebný pozemok v mestskej časti Pov. Bystrica - Horný Moštenec

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Moštenec | 1,753 m²

Ponúkame na predaj STAVEBNÝ pozemok o celkovej výmere 1753 m2 v Považskej Bystrici - mestská ča

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

93,000 € 53 €/m²

Novinka
Novinka

Nadštandardný 4-izbový byt s lodžiou a garážou na Hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 135 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, svetlý a nadštandardne zrekonštruovaný 4-izbový byt s krbom a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Verron Homes - Ideálny stavebný pozemok priamo na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 737 m²

Verron Homes ponúka na predaj stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba, určený pre klienta,

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Verron Homes - Exkluzívny pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,474 m²

Verron Homes ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba s presnou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3539 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23052)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie