PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3539 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 649 m2, Čavoj

Reality Čavoj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 649 m2 vo vyhľadávanej obci Čavoj, v tichej

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Čavoj

36,990 € 57 €/m²

RD Kľačno + záhradný dom – novostavba, pozemok 254 m2

Reality Kľačno

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

MOŽNOSŤ VÝMENY ZA BYT!!! + doplatok - ponúknite :-) Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnu

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kľačno

89,900 € 999 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom, Handlová ul. Prievidzská, 2.poschodie

Reality Handlová

3 izbový byt | Prievidzská | 62 m²

Realitná kancelária Domov - Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, v Hand

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

NOVINKA/ Rodinný dom 5+2 izbový, Bystričany, pozemok 1081 m2

Reality Bystričany

Rodinný dom | Dlhá | 250 m²

Ponúkame na predaj výhradne len cez DomovReality rodinný dom v Bystričanoch s krásnym slnečným

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bystričany

146,000 € 584 €/m²

Veľmi pekná rekreačná chatka s pozemkom 298 m2 v PD – Sad 600-ročnice

Reality Prievidza

Záhradná chatka | Sebedražská cesta | 298 m²

REKREÁCIA – RELAX- ZÁHRADKÁRČENIE – GRILOVAČKA - ODDYCH Ponúkame na predaj veľmi peknú upra

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievidza

36,990 € 124 €/m²

Lukratívne Stavebné pozemky Topoľčany, obec Chrabrany

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | Chrabrany | 607 m²

Hľadáte slnečný, rovinatý stavebný pozemok pre Váš vysnívaný a výnimočný rodinný dom? Máme pr

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

91 €/m2 91 €/m2

Exkluzívne – RD v Sebedraží, garáž, studňa, pozemok 907 m2

Reality Sebedražie

Rodinný dom | Lúčna | 200 m²

VÝMENA za 3 izbový BYT v Prievidzi + DOPLATOK - je možná! Ponúkame cez Domov – Reality predaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Sebedražie

179,000 € 895 €/m²

2x RD (2+1 a 3+1 izb.) Šaľa, Hájske, garáž, pozemok 1147 m2

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch rodinných domov, garáže

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Hájske

156,000 € 975 €/m²

ID-4121 SUPER NOVINKA Rodinný dom LOŽÍN

Reality Ložín

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:4121 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ložín, len 16 km od Michaloviec: -situovaný je na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ložín

115,000 € 115000 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Samostatne stojací rodinný dom v novej časti Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

K rodinnému domu prislúcha 640 m2 pozemok a nachádza sa v obci Povoda. Z obce sa dostaneme na d

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Povoda

224,900 € 1939 €/m²

STANDARD | Pri kanáli | Exkluzívny veľkometrážny 4-izbový dvojdom

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 101.68 m²

V obci Povoda pri kanáli sa nachádza stavba rodinného dvojdomu. Dom nám ponúka skvelú lokalitu,

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 2252 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom | STANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 136.5 m²

Luxusný veľkometrážny rodinný dom s altánkom na autá v novovybudovanej časti obce Vydrany blízk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1977 €/m²

Luxusný 4-izbový rodinný dom s garážou blízko Bratislavy | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 148.83 m²

Exkluzívne riešenie fúzií moderného rodinného domu s prírodou vo veľmi pokojnej a tichej novej

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1813 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

182,000 € 1468 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

Veľkometrážny luxusný rodinný dom s garážou | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | 137.31 m²

Exkluzívna ponuka moderného rodinného domu v tvare L, ktorý harmonicky prepája komfort bývania

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vydrany

289,000 € 2105 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE | Luxusný 4 izbový - Rodinný dom | 185 m² | Garážou | Pozemkom o výmere 500 m² | V blízkosti mesta Dunajská Streda

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Ponúkame vám 4 izbový rodinný dom s garážou – so zastavanou plochou 185 m² a pozemkom o výmere

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

279,900 € 1794 €/m²

Moderný rodinný dom s bazénom a veľkou garážou

Reality Golianovo

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj kompletne dokončený rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej uličke mimo hl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Golianovo

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 113452 | Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 133 m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol vo vyhľadávanej lok

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

559,000 € 4203 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj tehlového rodinného domu v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 80 m² v obci Rúbaň na poze

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

34,000 € 43 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt s novou kuchyňou v cene | čerstvá rekonštrukcia | 2 loggie | 85 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 85 m²

Tento svetlý a nadštandardne priestranný byt s loggiou o výmere až 85 m² patrí medzi väčšie byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,900 € 3234 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 2-izb bytu s nádherným výhľadom

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 50 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izb. byt v novostavbe, na ul. Orechová v Dunajskej Lužnej. Byt sa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie