3-izbový byt v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 70 m²

Tento 3-izbový byt na prenájom sa nachádza na 22. poschodí v novom polyfunkčnom objekte Panoram

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | - | 50 m²

Beplan reality ponúka na predaj zariadený a priestranný 2-izbový byt v Martin, vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Príjemný 2-izbový byt v Želiezovciach po kompletnej rekonštrukcii

Reality Želiezovce

2 izbový byt | 49.5 m²

Na predaj: Príjemný 2-izbový byt v Želiezovciach po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

73,000 € 1475 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 606 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

219,980 € 363 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 3-izbový byt s terasou, tichá lokalita s výhľadom na Nitru

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový moderný byt v centre mesta, Janka Kráľa, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový podkrovný byt v centre mesta - Farská ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Farská | 32 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový byt v centre Nitry

Reality Nitra

1 izbový byt | Nábrežie mládeže | 36 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom plne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite St

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rodinný dom s priestranným pozemkom 2266 m² - Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | Staničná | 122 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr, situovaný na priestrannom poz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

180,000 € 1475 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový moderný byt v novostavbe, Zelené Dvory- Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 3-izbový byt - sídlisko Váh, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom 3-izbový byt nachádz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ -3-izbový priestranný byt s balkónom - Šaľa – Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

Spoločnosť Findigo v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,990 € 1757 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum mesta Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 48 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne zrekonštruovan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 2458 €/m²

Novinka
Novinka

Pozrite si TRENDOVÝ, VEĽKORYSÝ 2i byt so ZASKLENOU LODŽIOU v ZWIRN 3

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.75 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj NADŠTANDARDNÝ, VEĽKORYSÝ 2-izbový byt s VEĽKOU ZASKLENOU LODŽIO

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,800 € 6543 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme - Nový projekt do nájmu v centre mesta Šamorín

Reality Šamorín

Objekt pre obchod | hlavná | 160 m²

Pripravujeme dlhodobý prenájom - Nový projekt v centre mesta Šamorín. Pripravujeme do dlhodobé

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

1 €/rok 0 €/rok/m²

Na predaj pekný slnečný pozemok v Budmericiach

Reality Budmerice

Orná pôda | Modranská | 931 m²

Realitná kancelária ProvensReal s.r.o ponúka na predaj pozemok na investíciu v Budmericiach. Pe

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

25,000 € 27 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt na Exnárovej ul., 2posch., voľný

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Exnárova | 70 m²

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4141 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2-izbový byt s balkónom v tichej lokalite Krásňan

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NUERA︱KLINGERKA - 3-izbový byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Súkennícka | 75.6 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt v projekte Kl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 1,5i apartmán s výhľadom do vnútrobloku, Blok D

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²

Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 7209 €/m²

AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-izbový byt STARÝ JUH

Reality Poprad

1 izbový byt | Tomášikova | 41 m²

AV REALITY ponúka na dlhodobý prenájom pekný 1-izbový byt na Tomášikovej ulici v Poprade. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie