NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Moderný 2 izb. byt, Slnečnice, FIALOVÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný, priestranný 2 izbový byt v Pet

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 5340 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj garáž na ulici Jozefa Hagaru v mestskej časti Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Jozefa Hagaru v mestskej časti Bratislava III – Rača, Kra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

40,000 € 2105 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ VOĽNÉ PARCELY POD TATRAMI

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Mateja Šuňavca | 631 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája absolútny pokoj prírody s komfortom moderného bývania? IBV Brezink

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Novinka
Novinka

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický 3izb. byt v Rači, prenájom

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Jurkovičova | 62 m²

Ponúkame na prenájom šikovný 3-izbový byt v mestskej časti Rača, na Jurkovičovej ulici, s rozlo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3-izbový byt s lódžiou a výhľadom, Račianska, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 3899 €/m²

Novinka
Novinka

KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ DOM S TERASOU PRI PRIEHRADE, Kuchyňa, okres Malacky

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej slepej ulici pri priehrade v obci Kuchyňa pon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

275,000 € 2644 €/m²

Novinka
Novinka

TOP: Útulný 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Dúbravka, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Na vrátkach | 97 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej časti Bratislavy – Dúbra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 3660 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Seriózni kupujúci hľadajú rodinný dom–BA smer Malacky/Modra do 400tis

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov. I

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Svätý Jur

400,000 €

Novinka
Novinka

Samostatne stojaci zrekonštruovaný rodinný dom s výbornou dispozíciou

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s veľmi dobrou a praktickou dispozíciou, nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sekule

169,900 € 1188 €/m²

Novinka
Novinka

TOP!Elegantný priestranný rodinný dom so záhradou v Kostolišti, MA

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ak dnes hľadáte dom, väčšina ponúk sú novostavby na malých pozemkoch, kde si so susedom podáte

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

310,000 € 1148 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt s priestrannou lodžiou v bytovom dome - Vlčie hrdlo, BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 4306 €/m²

Novinka
Novinka

TOP - Okúzlujúci dom, zariadený vo vintage štýle s jedinečným pozemkom

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Ponúkame na predaj modernú nádherný dom zariadený v jedinečnom vintage štýle, ktorý dýcha histó

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

430,000 € 2263 €/m²

Novinka
Novinka

7-izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Marianka pri BA

Reality Marianka

Rodinný dom | Karpatská | 313 m²

Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný v po

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marianka

498,000 € 1591 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie