Na predaj komerčný pozemok v Horných Ozorovciach

Reality Bánovce nad Bebravou

Komerčná zóna | - | 1,688 m²

Moderný maklér ponúka na predaj komerčný pozemok v obci Horné Ozorovce, prímestská časť Bánovie

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

92,500 € 55 €/m²

Na predaj novostavba v obci Horné Motešice

Reality Motešice

Rodinný dom | - | 112.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Horné Motešice. Nov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Motešice

259,999 € 2313 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Hamuliakove

Reality Šamorín

Rodinný dom | 176 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom na Dunajskej ulici v Ha

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

360,000 € 2045 €/m²

Na predaj veľkorysý pozemok v obci Šarišské Sokolovce

Reality Šarišské Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný, rovinatý pozemok s viacerými možnosťami výs

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Sokolovce

44,100 € 49 €/m²

Na predaj rodinný dom v blízkosti mesta Veľký Krtíš

Reality Olováry

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadený dvojpodlažný dom po čiastočnej rekonštrukcii z roku 2

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Olováry

60,000 € 375 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj novostavba haly s výbornou dostupnosťou v priemyselnej časti Šamorína určená na výrobu a skladovanie

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu haly so všetkými IS v priemyselnej časti mesta Šamo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Senec

622,000 € 1958 €/m²

Na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8m2 v Stupave – AB17

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárska | 23.8 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8 m2 v Stupave, v administratívnej bu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

323.87 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na sídlisku v Poprade

Reality Poprad

Garáž | Tajovského | 22 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž na Tajovského ulici v Poprade – praktický a dobre vybaven

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Poprad

32,500 € 1477 €/m²

Na prenájom skladový priestor v Stupave

Reality Stupava

Skladový objekt | ulica | 953 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom skladový priestor v Stupave. Parkovanie je možné priamo v pri

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

5,129.25 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | B.Lichardusa | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

225,000 € 3275 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v Bratislave - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | L.Fullu | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Karlovej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,900 € 4760 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na Lesnej ulici v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,560 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok na Lesnej ulici v Stupave. Rovinatá parcela s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Cena dohodou

Druhá etapa projektu pri jazere Nové Košariská v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | - | 80 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbové rodinné dvojdomy v rámci druhej etapy úspešného proje

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

254,900 € 3186 €/m²

Na predaj zariadený rodinný dom v obci Vernár

Reality Vernár

Rodinný dom | - | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v malebnej obci Vernár, ktorý je ideál

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vernár

106,000 € 1019 €/m²

Na prenájom štýlový 2-izbový byt s parkovaním vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | ulica | 37 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštand

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne, časť Zlatovce

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 496 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne – časť Zlatovce. N

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

95,000 € 192 €/m²

Na predaj pozemok v Kostarike na polostrove Osa

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | - | 65 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby luxusnej vily v atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

75,000 € 1154 €/m²

Na predaj rekreačný rezort v chránenej oblasti Bielych Karpát

Reality Bzince pod Javorinou

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 1,853 m²

Moderný maklér, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj jedinečný rekreačný komplex "T

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bzince pod Javorinou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt s vlastnou záhradou

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 70 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj výnimočný, skolaudovaný 3-izbový

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

158,500 € 2264 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom novostavba 2izb bytu Rulandská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Na prenájom moderný, kompletne zariadený 2 izbový byt na ul. Rulandská v Trenčíne. Byt sa nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie