Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Trnava

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

135,000 € 1080 €/m²

Promo cena - Na predaj veľkorysý pozemok pre rodinný dom v obci Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,020 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý pozemok pre rodinný dom v obci Heľpa. Pozemok sa nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

69,900 € 69 €/m²

REZERVOVANÉ:Na predaj 3-izbový byt v Green Village, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Orechová | 72 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

233,000 € 3236 €/m²

Na predaj pozemok na rekreačné využitie, Sedliacka Dubová

Reality Sedliacka Dubová

Pozemok pre rodinné domy | - | 11,937 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Sedliacka Dubová. Pozemok je evidovaný ako parce

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sedliacka Dubová

10 € 0 €/m²

Na predaj investičný pozemok so súkromným vstupom v Hradišti

Reality Hradište

Pozemok pre rodinné domy | - | 14,478 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Hradište, okres Partizánske. Pozemok sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

11 €/m2 11 €/m2

Na predaj polyfunkčná budova v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Polyfunkčný objekt | - | 430 m²

Moderný maklér ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Bardoňovo, ktorá sa nachádza len

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bardoňovo

299,000 € 695 €/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom a investičným potenciálom v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jilemnického | 378 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný rodinný dom so slnečným pozemkom o výmere 1127 m2 v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,295 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Kolíňany

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kolíňany

49,900 € 129 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,274 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj 2-izbový byt so súkromnou záhradou v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 56 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 2-izbový byt so súkromnou záhradou, nachádzajúci sa v o

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,120 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj pozemok v Pochabanoch

Reality Pochabany

Pozemok pre rodinné domy | - | 865 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Pochabany v okrese Bánovce nad Bebravou, ktorý j

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pochabany

40,000 € 46 €/m²

Na predaj dva stavebné pozemky v obci Brezolupy

Reality Brezolupy

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 625.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Brezolupy, okres Bánovce nad Bebrav

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezolupy

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Farská | 171 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom na Farskej ulici v úzkom centre Bánoviec nad Bebrav

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

220,000 € 1287 €/m²

Na predaj prerobený dom s potenciálom v Dolných Našticiach

Reality Dolné Naštice

Rodinný dom | - | 165 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadený rodinný dom v obci Dolné Naštice. Nehnuteľnosť je kom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolné Naštice

269,000 € 1630 €/m²

Na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v oblasti Villach

Reality Finkenstein am Faaker See

Apartmán | Rakúsko | Finkenstein am Faaker See | -

Moderný maklér ponúka na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v obla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Finkenstein am Faaker See

399,000 € 5542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj prerobený, zariadený 1-izbový byt v obci Timoradza

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 33 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v obci Timoradza, ktorý prešie

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

55,000 € 1667 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový rodinný dom v Ostraticiach

Reality Ostratice

Rodinný dom | - | 113 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový rodinný dom v Ostraticiach. Stavba

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ostratice

111,600 € 988 €/m²

Na prenájom garážové státie – Ota Holúska 4, Záhorská Bystrica (Limea)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Záhorská | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie v komornej garáži v Záhorskej Bystrici, na ul

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

66 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | 2 - IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V TRENČÍNE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 45 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové státie, Panónska 8, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Panónska cesta | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti ŽST Petr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie státia v novostavbe NOEMIS – Stupava

Reality Stupava

Garáž | - | 13.75 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státia v novostavbe NOEMIS – Stupava. Pa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)