Na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v lokalite Stupné

Reality Stupné

Pozemok pre rodinné domy | - | 656 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemky v atraktívnej lokalite Stupné. K dispozícii sú tri rovi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupné

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s bazénom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | - | 260 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite Kysuckého Nového Mesta. Nehn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

379,000 € 1458 €/m²

Na predaj vidiecky rodinný dom v obci Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | 90 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 3 izbový vidiecky rodinný dom v obci La

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

135,000 € 1500 €/m²

Na predaj rodinný dom v pokojnej časti mesta Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 6-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 1344 €/m²

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Veľký Čepčín

Reality Veľký Čepčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,503 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok situovaný v zastavanej časti obce Ve

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Čepčín

83,990 € 13 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | ulica | 81.36 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s ba

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Malacky

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 877 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárska | 36 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom kompletne zariadený, moderný 1-izbový

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový mezonet s parkovaním - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 88 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonetový byt, ktorý spája priestor rodinné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

249,000 € 2830 €/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 66 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na ulici A. Dubčeka v Bánovc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v obci Dežerice

Reality Dežerice

Rodinný dom | - | 158 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom, zachovalom stave v obci Dežerice, ktorý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dežerice

110,000 € 696 €/m²

Na predaj obchodné priestory v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | 176 m²

Moderný maklér ponúka na predaj obchodné/ skladovacie priestory s garážami v Bánovciach nad Beb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Na predaj 4-izbový rodinný dom TYP DOMU C v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | - | 96.2 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový rodinný dom v obci Jelka. Dom je

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

191,990 € 1996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový bungalov TYP DOMU A v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

225,000 € 1815 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový bungalov TYP DOMU A v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | - | 124 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

225,000 € 1815 €/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 72 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre Šamorína

Reality Šamorín

Administratívny objekt | - | 14 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom svetlú kanceláriu v atraktívnej lokalite mesta Šamorín s balk

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

300 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v jedinečnej lokalite Vysokých Tatier- Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Komerčná zóna | Nová Lesná | 70,000 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v jedinečnej lokalite Vysokých Tatier. Pozemok je vhodn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

95 €/m2 95 €/m2

Na predaj pozemok v lokalite Pochabany

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | - | 854 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v pokojnej lokalite P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

45,000 € 53 €/m²

Na predaj rodinný dom so slnečným pozemkom-Veľké Chlievany

Reality Veľké Chlievany

Rodinný dom | - | 150 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pôvodný dvojizbový rodinný dom vo Veľkých Chlievanoch s veľkým

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Chlievany

102,000 € 680 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt blízko Bánoviec nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 33 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v obci Timoradza, ktorý preš

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dežerice – časť Vlčkovo

Reality Dežerice

Pozemok pre rodinné domy | Vlčkovo | 1,269 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Dežerice, č

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

54,000 € 43 €/m²

NOVÁ CENA/ OBEC Dubnička pozemok na predaj

Reality Dubnička

Orná pôda | - | 6,961 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Dubnička. Prístup na poz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dubnička

17 €/m2 17 €/m2

Na predaj novostavba v obci Horné Motešice

Reality Motešice

Rodinný dom | - | 112.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Horné Motešice. Nov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Motešice

259,999 € 2313 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie