Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj radový rodinný dom v obci Pribylina (iba 20 minút od vysokých tatier) postav
47,000 € 294 €/m²
Rodinný dom | Krátka | 166 m²
Jedinečne pôsobiaci, priestranný, rozlohou a vybavením štredro obdarený, a na zaujímavom mieste
234,990 € 1416 €/m²
4 izbový byt | 158 m²
Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 4-iz
529,000 € 3348 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 68.43 m²
NANDU ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Koloseo, na Tomášikovej ulici, Bratislava - Nové
310,000 € 4530 €/m²
Rodinný dom | Vodárenská | 149.9 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom situovaný v jednej z najvyhľadávanejších a najpokoj
269,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Čadca | 165 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v
222,000 € 1388 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Predám drevenicu v pôvodnom stave v obci Olešná, Kysuce. Krásna príroda, les, pekné výhľady, 7
79,900 € 799 €/m²
Rodinný dom | 360 m²
Realitná kancelária SALE real ponúka rodinný dom v tichej uličke obce Zubrohlava, ktorý svojím
240,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom situovaný na minimalistick
440,000 € 1692 €/m²
3 izbový byt | Panenská | 81.36 m²
Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2,5-izbový byt na treťom poschodí bytového domu
330,000 € 4056 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Bidovce, len pár min
71,900 € 132 €/m²
Rekreačný pozemok | Brôtovo | 2,150 m²
Nie každý pozemok je len parcelou na mape. Niektoré miesta v sebe nesú atmosféru, ktorú človek
50 €/m2 50 €/m2
Rekreačný pozemok | Brôtovo | 4,542 m²
Niektoré miesta sú vhodné na víkendový oddych. A potom sú miesta, na ktorých sa dá vytvoriť nov
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 350 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky zaliate slnkom, s krásnym výhľadom na úpätia hôr v novom projekt
86 €/m2 86 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 555 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz
123 €/m2 123 €/m2
3 izbový byt | - | 78.3 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, veľkometrážny 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Ma
130,900 € 1672 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²
Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza
95,000 € 2308 €/m²
2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
230,000 € 2900 €/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²
Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo
395,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo
99,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | 8. mája | 110 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.
289,000 € 2627 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný
139,000 € 869 €/m²
2 izbový byt | Potočná | 58 m²
Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo
189,900 € 3274 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový
175,900 € 3279 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.