1000611 (Ju6IoooOkG4) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 23. 05. 2026

RADO | Na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce

Bidovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

71,900 € 132 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
543 m²
Info
Ponúkam na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Bidovce, len pár minút od Košíc. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu a vďaka svojej polohe ponúka príjemné bývanie mimo mestského ruchu.

Základné informácie:

* výmera pozemku: 543 m²
* svahovitý terén
* vstup na pozemok zo severnej strany
* prístupová cesta
* vhodný na výstavbu rodinného domu

Inžinierske siete:

Na pozemku / v blízkosti pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete:

* elektrina
* plyn
* obecný vodovod
* kanalizácia
* optický internet

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhaj kontaktovať:

Petra Baloghová
RADO Reality Group
Tel.: +421908548438
E-mail: petra.baloghova@renthub.sk

V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a poplatok za návrh na vklad do katastra.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022 a 2023. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 6 prestížnych ocenení.
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Plocha pozemku:
543 m²

Elektrina:
Na pozemku - 400 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Bc. Petra Baloghová

RADO Reality Group s.r.o.

RADO Reality

Mateja Bela 20 • 91108, Trenčín
Celá ponuka spoločnosti

71,900 € 132 €/m²

Kontakt na predajcu

Bc. Petra Baloghová

RADO Reality Group s.r.o.