POZEMOK NA VÝSTAVBU HALY

Reality Bojná

Komerčná zóna | 2,610 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu haly, prípadne iného výrobného alebo skladového o

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

24.9 €/m2 25 €/m2

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Mýtna Nová Ves

Reality Ludanice

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mýtna Nová Ves, okres Topoľčany. Nehnute

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ludanice

98,000 € 1089 €/m²

Rodinný dom na veľkom pozemku v obci Solčany

Reality Solčany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Solčany, ktorá je prvou obcou od Topo

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Solčany

90,000 € 900 €/m²

REZERVOVANÉ/ Rodinný dom v obci Bojná, s prístavbou

Reality Bojná

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový rodinný dom s predzáhradkou, nachádzajúci sa v obci Bojná v ok

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojná

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REKREAČNÉ POZEMKY Veľké Dvorany

Reality Veľké Dvorany

Rekreačný pozemok | 516 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, vytvoríte si záhradu, postavíte tiny house al

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Dvorany

Cena dohodou

Krásny pozemok Urmince

Reality Urmince

Pozemok pre rodinné domy | 782 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok v tichej uličke v obci Urmince o výmere cca 780m2. Má pravid

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Urmince

85 €/m2 85 €/m2

Rodinný dom s veľkým pozemkom Prašice

Reality Prašice

Rodinný dom | Nemečkovská cesta | 80 m²

Ponúkame na predaj prízemný, samostatne stojaci rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prašice

59,000 € 738 €/m²

Pozemok na výstavbu, obec Prašice

Reality Prašice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,088 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu, situovaný v pokojn

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prašice

59,000 € 54 €/m²

DIRECTREAL|Poschodový dom s pekným pozemkom v TOP lokalite

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Šalská | 135 m²

Directreal Partner - Na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Šoporňa, okre

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

236,900 € 1755 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Zaujímavý, útulný dom po rekonštrukcii v tichej uličke

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 82 m²

Directreal Partner - Hľadáte dom, kde si viete oddýchnuť od ruchu mesta, no stále máte všetko

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

175,900 € 2145 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena! Udržiavaná záhrada so studňou a chatkou

Reality Galanta

Záhrada | Šalská | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkam Vám krásnu, udržiavanú záhradu na Šalskej ceste, v záhradkárskej

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

5,900 € 30 €/m²

Novinka
Novinka

Dobová chalúpka v Lubine

Reality Nové Mesto nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení chalúpku v malebnej pod Javorinskej obci Lubina. K hl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

50,000 € 500 €/m²

Záhrada s chatou a vlastným prístupom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | Ulica gen. Ivana Institorisa | 24 m²

Ponúkame na predaj záhradu s chatou v ZO pod Rovencom v Novom Meste nad Váhom Záhrada má: - ele

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

27,500 € 1146 €/m²

NA PREDAJ ŠIKOVNÝ 2IZB. BTY NA ULICI ZADUNAJSKÁ CESTA, ZAČIATOK PETRŽALKY, OPROTI AUPARKU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5114 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch s veľkým pozemkom – ideálna investícia aj bývanie!

Reality Nesvady

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch s veľkým pozemkom – ideálna investícia aj bývanie! P

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Nesvady

139,000 € 695 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom Ponúkame na predaj dv

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Nitra

370,000 € 1480 €/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou vo Dvoroch nad Žitavou – výborná cena!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou vo Dvoroch nad Žitavou – výborná cena! Ponúkame na pre

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

63,000 € 525 €/m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník Ponúkame na predaj 3-izbový r

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Dubník

33,000 € 330 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bešeňov s 11 árovou záhradou

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Bešeňov (okres Nové Zámky) Ponúkam na

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bešeňov

47,999 € 400 €/m²

Na predaj 3 izbový byt 74 m2 na ulici Hollého v Šali

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

Na predaj 3 izbový byt 74 m2 na ulici Hollého v Šali s balkónom . Byt je zväčša v pôvodnom stav

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Šaľa

113,000 € 1527 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 200 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE Už čoskoro zaradíme do ponu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

155,000 € 775 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – DOM ZA CENU BYTU! Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 150 m²

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v Ivanke pri Nitre – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

115,000 € 767 €/m²

Chata za super cenu v Štúrove v tichej záhradkárskej oblasti

Reality Štúrovo

Chata, drevenica, zrub | Kamenická cesta | 25 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Predám chatu v Štúrove – s výhľadom na baziliku a studňou hlbokou ako

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

17,000 € 680 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom s velkým 1500 m2 pozemkom

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom so sedlovou strechou v obci Ivanka p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

155,000 € 1550 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie