Pozemok k výstavbe RD, GREEN RESIDENCE, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 587 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

185,000 € 315 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE SADY

Reality Sereď

Rodinný dom | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIUS - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA KONCI SLEPEJ ULICE, MAJCÍCHOV

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²

Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

149,000 € 96 €/m²

Slnečná záhrada s výhľadom na Bratislavu v lokalite Nové Mesto

Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

147,990 € 259 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Priestranný byt s pocitom rodinného domu – Malý Biel

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Veľký Biel | 84.14 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 3,5 -izbový byt s terasou a balkónom v pokojnom

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

Cena dohodou

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž v garážovom dome – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Eisnerova | 16 m²

REWIN reality Vám Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa v garážovom dome na Eisnerovej ulici

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

35,000 € 2188 €/m²

Novinka
Novinka

Beladice - 800 m2 - Rovinatý, tichá lokalita, všetky IS - Kanalizácia

Reality Zlaté Moravce

Lesná pôda | Beladice | 800 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 800m2 s vlastnou

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

74,900 € 94 €/m²

Novinka
Novinka

42 000 m2 - priemyselná zóna Martin - Priekopa

Reality Martin

Priemyselná zóna | 42,000 m²

REWIN reality Vám ponúka pozemok na predaj v priemyselnej zóne vhodný pre výstavbu v priemyseln

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Kukučínova | 20 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici.

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný šesťizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite – Amadeho Kračany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 280 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, svetlý a priestranný 6-izbový rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 821 €/m²

PLUS REALITY | Zariadený trojizbový byt s krbom a veľkou loggiou pri Parku Snow v obci Donovaly na predaj !

Reality Donovaly

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

315,000 € 3621 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový apartmán s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Hrabovská dolina na predaj!

Reality Ružomberok

Apartmán | 27 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný j

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,990 € 3889 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom – v obci Lúč na Ostrove – Veľká Lúč na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

156,000 € 1114 €/m²

PLUS REALITY | Obchodný priestor na Stavbárskej ulici na predaj!

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

105,000 € 1228 €/m²

PLUS REALITY | Rodinná vila s rozľahlým pozemkom, dvojgarážou – ideálne bývanie pre náročných v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 450 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

799,000 € 1776 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite – ideálny na bývanie aj na investíciu v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

220,000 € 957 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kvetoslavov na predaj!

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

285,000 € 1188 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Mestský 4-podlažný rodinný dom v srdci Šamorína na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 460 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-podlažný rodinný dom so šir

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Šamorín

595,000 € 1239 €/m²

PLUS REALITY | EXKLUZÍVNE | Podnikateľský objekt na predaj, Jablonica (okres Senica) na predaj!

Reality Jablonica

Prevádzkový areál | 1,116 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť – rozľa

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Jablonica

745,000 € 668 €/m²

PLUS REALITY | Garáž – v obci Zlaté Klasy na predaj!

Reality Zlaté Klasy

Garáž | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v obľúbenej lokalite Zla

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

7,000 € 389 €/m²

PLUS REALITY | Krásny rodinný dom s galériou, zimnou záhradou a saunou v obci Iža na predaj !

Reality Iža

Rodinný dom | 348 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny a priestranný rodinný dom s atypi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Iža

295,000 € 848 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie