Rodinný dom – Žakarovce | ticho, príroda a dokonalý relax

Reality Žakarovce

Rodinný dom | Žakarovce | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Žakarovce, situovaný v krásnom a pokojnom prostredí, kde

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žakarovce

49,990 € 714 €/m²

4i byt s balkónom, unikátna poloha, predaj, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 154.05 m²

Na predaj ponúkame 4 izb. byt s unikátnou polohou v historickom centre mesta v tesnej blízkosti

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

MACH Reality na predaj zaujímavý objekt na podnikanie v centre Vrútok

Reality Vrútky

Iný objekt | Železničná | 220 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť so strategickou polohou n

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Vrútky

58,000 € 264 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj priestranný rodinný dom v TOP lokalite Nitra spodná časť Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situ

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 1117 €/m²

MACH Reality na predaj veľký RD Nitra časť Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Nitre časť Zobor. Rodinný dom pozostáva z troch podl

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Nitra

252,000 € 1200 €/m²

5-izbový dom Hrubá Borša – garáž, 2 terasy, suterén, pozemok 712 m².

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Hlavná ulica | 155 m²

Realitná kancelária formou výhradného zastúpenia majiteľov ponúka na predaj zateplený rodinný d

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

220,000 € 1419 €/m²

Pozemok s dvomi prístupmi a starším domom v Reci

Reality Reca

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária LEGACY ponúka na predaj RD na rekonštrukciu v obci Reca v blízkosti Slnečný

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Reca

158,000 € 1317 €/m²

Dom pre náročného v Limbachu – nová cenová príležitosť

Reality Limbach

Rodinný dom | Malokarpatská | 365 m²

Majiteľ pristúpil k úprave ceny, čím sa táto nehnuteľnosť stáva ešte atraktívnejšou príležitosť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Limbach

799,990 € 2192 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD 4 izbový na rekonštrukciu na veľkorysom pozemku, Ivanka

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 108 m²

Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka 4-izbový rodinný dom situovaný v pôvodnej, etablov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Na PREDAJ - Vidiecky rodinný dom / Chalupa / Farma

Reality Bunetice

Rodinný dom | 10,230 m²

Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, na predaj

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bunetice

30 €/m2 0 €/m2

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Železník

Rodinný dom | 755 m²

REZERVOVANÉ Kristína Hamarová a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Železník

119,000 € 158 €/m²

Exkluzívne 2- izbový byt v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 51.39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišská Nová Ves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,000 € 2218 €/m²

Rodinný dom

Reality Smižany

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený na rozsiahlom rovinatom pozemku v blízkosti centra obc

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smižany

175,000 € 1458 €/m²

ELYZIA I PREDAJ 5 izb. RODINNÉHO DOMU, pozemok 1156 m2, Vysoká pri Morave, okr. Malacky

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Hlavná | 136 m²

Ponúkam Vám na predaj štýlový sedliacky dom v pôvodnom stave (zastavaná plocha 136 m2) s rozsia

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

179,900 € 1324 €/m²

Exkluzívna 6-izbová vila pri kaštieľskom parku, Rusovce – bazén, súkromie, 4× garáž

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 384 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú rodinnú vilu v Bratislave – Rusovce, situovanú na konci

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

3,490,000 € 9089 €/m²

Rodinný dom Očová, slnečný pozemok, predajom voľný, 160.000,00 €

Reality Očová

Rodinný dom | Športová | 300 m²

Exkluzívne predám rodinný dom v Očovej, Športová ulica, tichá lokalita, slepá ulica, pozemok ro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Očová

160,000 € 533 €/m²

DOM na život aj podnikanie | 796 m² pozemok | 5 izieb | garáž | pivnica | vináreň

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Lipová | 179 m²

Niektoré domy sú len na bývanie - tento je o možnostiach. V tichej, pôvodnej časti Slovenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

355,000 € 1983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BYT S POTENCIÁLOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE | BALKÓN | 2 PIVNICE

Reality Dudince

3 izbový byt | A. Kmeťa | 73 m²

Byt s jedinečnou atmosférou a veľkým potenciálom čaká na nový začiatok. Stačí trocha vízie a mô

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dudince

125,000 € 1712 €/m²

Rekreačná chata na celoročné využitie - DOMAŠA, časť Dobrá, blízko hotela Garden

Reality Kvakovce

Chata, drevenica, zrub | Domašská | 163 m²

RM reality ponúka na predaj rekreačnú chatu na Domaši v časti Dobrá v blízkosti hotela GARDEN,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

175,000 € 1074 €/m²

SVIDNÍK - 3-podlažný rodinný dom, 5 izieb, garáž, tichá lokalita, blízko lesa

Reality Svidník

Rodinný dom | D. Millyho | 280 m²

RM reality vám ponúka na predaj 5 izbový 2-podlažný rodinný dom, kompletne podpivničený, s gará

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Svidník

178,000 € 636 €/m²

REZERVOVANÉ - obec SVIDNIČKA- starší rodinný dom s rozsiahlym pozemkom, pôvodný stav, tichá lokalita, blízkosť prírody

Reality Svidnička

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

R E Z E R V O V A N É ! RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 2-podlažný rodinný dom v zach

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svidnička

78,500 € 436 €/m²

Jedinečná investičná príležitosť v historickom centre Trnavy – dve nehnuteľnosti na jednom pozemku, Spiegelsaal, ul. A. Sládkoviča

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 196.93 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne zaujímavý súbor dvoch samostatných nehnuteľností situovaných pria

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1666 €/m²

Rodinná rezidencia s vyhrievaným bazénom v tichej lokalite hlavného mesta

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nové záhrady V | 216 m²

Hľadáte domov, ktorý má charakter, priestor a vybudované zázemie, aké v moderných satelitoch ná

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

NA PREDAJ pekný pozemok na stavbu domu HROCHOŤ okr.BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 582 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj pozemok na stavbu domu o rozlohe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

60,000 € 103 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie