Dva domy na polosamote - Veľký ostrov

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

49,000 € 284 €/m²

Rodinný dom v Dulovciach s pekným výhľadom

Reality Dulovce

Rodinný dom | Dulovce | 80 m²

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dulovce

52,000 € 688 €/m²

Rodinný dom na 6 árovom pozemku v tichej, okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 80 m²

Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Tvrdošovce sa nachádza na pozemku s rozlohou 6

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

33,000 € 413 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

CREDA | predaj budova, Nitra - Lužianky

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Vinárska | 5,364 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v obci Lužianky. -BUDOVA-

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Lužianky

1,400,000 € 261 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svätopluk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

Info v RK

CREDA | predaj rodinný dom, Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s rozsiahlym poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

104,000 € 800 €/m²

CREDA | predaj priemyselný objekt s pozemkom, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Skladový objekt | 991 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s pozemkom, ktorý je súčasťou priemyselné

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | predaj rodinný domček / pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod Zlatým Brehom | 37 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný domček v pôvodnom stave určený na kom

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Nitra

142,000 € 3838 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Fándlyho | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Fándlyho ulici v Hlohovci. Pozn: t

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

CREDA | predaj areál s halami, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčín

Prevádzkový areál | 3,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok s jestvujúcimi priemyselnými objektami. Pozemky s

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný objekt, Lužianky

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Vinárska | 750 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný objekt v obci Lužianky. K nehnuteľnosti je rozpr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj budova so stavebným povolením, Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Lučenecká cesta | 4,300 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v meste Zvolen. K nehnuteľnosti je vyp

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

2,000,000 € 465 €/m²

CREDA | predaj budova so 4 bytovými jednotkami, Trenčín

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 930 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj budovu na námestí sv. Anny v krajskom meste Trenčín. Budo

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1183 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Jastrabie 2464 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

118,000 € 1311 €/m²

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice 549 m2

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach - ulica Ľ. Podjavor

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Záhrada s chatkou Trenčianske Teplice, 350 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 20 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s chatkou v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v záhradkárs

Publikované: 25.06.2020 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Skladová výrobná hala Dubnica n/Váhom - ZŤS, 5143 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Skladový objekt | Dubnica nad Váhom | 1,100 m²

Ponúkame na predaj alebo na prenájom skladovú výrobnú halu v Dubnici nad Váhom - areál ZŤS.

Publikované: 20.08.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

500,000 € 455 €/m²

2 izbový byt Trenčín - ul. 28 októbra, 53 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 53 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt bez balkóna v Trenčíne - ulica 28. októbra. Byt má rozlohu 53

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 21.12.2025
Byty na predaj Trenčín

129,000 € 2453 €/m²

Budova v centre Trenčína - Braneckého ulica 248 m2

Reality Trenčín

Rodinný dom | J. Braneckého | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v centre mesta Trenčín - na Braneckého ulici . Pozemok vrátane z

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Trenčín

270,000 € 1080 €/m²

Rodinný dom Veľké Bierovce, pozemok 4172 m2

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Veľké Bierovce. Poze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

300,000 € 1500 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Záhradka s chatkou Trenč. Teplice, 305 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 22 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Trenčianskych Tepliciach v záhradkárskej osade Žliabok

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

NOVÁ CENA Polyfunkčný objekt Trenčín 934 m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 786 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny polyfunkčný objekt v Trenčíne - Námestie sv. Anny. Bližšie

Publikované: 17.06.2016 Aktualizované: 28.09.2025
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1399 €/m²

Víkendová chalupa v obci Bukovec 2572 m2

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj víkendovú chalupu v lokalite Myjavských kopaníc v obci Bukovec časť Dankovc

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23065)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie