Na predaj: 4 izbový byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 98 m2 s loggiou a p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

170,000 € 1735 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Ovocná záhrada v Leviciach

Reality Levice

Záhrada | Nezadaná | 390 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou vo výmere 390m2 bez IS v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Levice

29,900 € 77 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný stavebný pozemok s krásnymi výhľadmi a veľkým potenciálom

Reality Súľov-Hradná

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2 419 m² v pokojnej časti obce Súľov – Hradná. Poz

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

169,000 €

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt v CENTRE mesta + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná | 65 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1477 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Rodinný dom - Šurany - Nitriansky Hrádok, EXKLUZÍVNE

Reality Šurany

Rodinný dom | 125 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj Rodinný dom - EXKLUZÍVNE Ponúkame na pre

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šurany

120,000 € 960 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Luxusný 3-izbový byt v centre mesta Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 109 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka Luxusný 3-izbový byt v centre Nitry – bývanie, ktor

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

499,000 € 4578 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok v Zbehoch

Reality Zbehy

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Zbehy, situovaný v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zbehy

67,000 € 112 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,311 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovské Háje - j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 106 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok Párovské Háje

Reality Nitra

Záhrada | Nezadaná | 500 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovs

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

65,000 € 130 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 711 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač - jedná s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

57,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

Ko-real, ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti Nové Mesto nad Váhom.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | Tehelná | 12 m²

V nádhernom prostredí v Novom Meste nad Váhom, ponúkame v záhradkárskej lokalite pod Tureckým v

Publikované: 16.05.2022 Aktualizované: 08.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

23,000 € 90 €/m²

člen NARKS

SMOLNÍCKA HUTA - dom s garážou a voľný pozemok na ďalšiu výstavbu, krásna lokalita

Reality Smolnícka Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 1-podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Smoln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolnícka Huta

36,900 € 527 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

33Reality | Výnimočná nehnuteľnosť pre náročných

Reality Kútniky

Rodinný dom | 500 m²

Realitná kancelária 33 Reality Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Blažov, ktorá sa n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,990 € 1400 €/m²

Novinka
Novinka

Hotový byt na horách: 3 izby, XXL terasa 34 m², krb, Donovaly, Cena: 299.900€

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 125.15 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? Lebo je hotový. 125 m² kompletne zariadeného bývania v horsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

299,900 € 2396 €/m²

Novinka
Novinka

Malebný rodinný dům s velkým pozemkem a investičním potenciálem, jen 42km od pláže - Dabovik

Reality Bulharsko

Rodinný dom | Bulharsko

Jen 42 km od pláže! Dům je v obyvatelném a dobrém technickém stavu, suchý a bez známek zatékání

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

36,900 € 473 €/m²

Novinka
Novinka

GAMA R&F | Rodinný dom vo Svederníku s priestranným pozemkom

Reality Svederník

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Svede

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svederník

160,800 € 1072 €/m²

Rekreačná chata vo Valči pri Snowlande | Potenciál na rekreáciu aj prenájom.

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú drevenú chatu vo Valči, v lokalite s rastúcim rekreačným potenciál

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

17,500 € 350 €/m²

Novinka
Novinka

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj záhradná chatka s pozemkom 391 m2, Návojovce, okres Partizánske

Reality Partizánske

Záhradná chatka | - | 19 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj záhradnú chatku so zastrešenou tera

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

32,000 € 1684 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom, Nová Baňa, pozemok 2 079 m2

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Podhorská | 220 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Nová Baňa, smer Stará Huta, na slnečnom, mie

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

191,000 € 868 €/m²

Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

114,000 € 1390 €/m²

REZERVOVANÉ - Garáž, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. Chrásteka | 16 m²

Ponúkam na predaj garáž v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, na ulici M. Chrásteka ( za políciou

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Vansovej | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

Predaj, rodinný dom, dvojdom, garáž, záhrada, altánok, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Tatranská | 300 m²

Realitná kancelária Inori Reality pripravuje a zároveň už ponúka na predaj rodinný dvojdom, s k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

249,000 € 830 €/m²

Novinka
Novinka

ZÁHRAD. CHATA, krásny pozemok 907 m2, ZO Opendáky, Osuské

Reality Osuské

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj trojpodlažnú murovanú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osuské

52,000 € 2080 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie