Kráľovský pozemok, 2158 m² s domom ako bonus, Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | 140 m²

Predstavte si miesto, kde môžete vytvoriť domov presne podľa seba, kde máte priestor dýchať, tv

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

114,900 € 821 €/m²

Priestranný rodinný dom s vlastným charakterom, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 316 m²

Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá Vám ponúka voľnosť a možnosti tak táto stojí za pozornosť. Táto

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

298,000 € 943 €/m²

Výnimočné bývanie v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Pamiatková zóna | 100 m²

Neobyčajné bývanie v Komárne si môžete dopriať kúpou a rekonštrukciou svojho domu nachádzajúcom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

175,000 € 1950 €/m²

NOVINKA - Rodinná farma na vyše 2,5 hektároch pri Komárne

Reality Komárno

Farmárska usadlosť | Komárno | 3,103 m²

Chcete si dopriať vidiecky život a zároveň pohodlie a súkromie? Objavte skvelý potenciál rodinn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

470,000 € 151 €/m²

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

109,500 € 1095 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Miesto, ktoré bolo roky súčasťou obce. Teraz môže dostať nový príbeh

Reality Čata

Objekt pre obchod | 385 m²

Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Čata

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Poctivý tehlový dom s veľkými izbami a vysokými stropmi v tichej ulici v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 301 m²

Niektoré domy ponúkajú hotové riešenia. Tento poctivý tehlový dom v Iži ponúka niečo cennejšie

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

150,000 € 498 €/m²

Rodinný dom, kde si každý nájde dostatok svojho miesta, Farná

Reality Farná

Rodinný dom | Farná | 310 m²

Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Farná

79,900 € 258 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt v pôvodnom stave, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

78,900 € 1052 €/m²

Útulné bývanie v centre diania, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 27 m²

Malý byt, veľká príležitosť v obľúbenej časti Komárna. Táto útulná garsónka s rozlohou 27m² na

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 2515 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Veľký pozemok na stavbu rodinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 950 m²

Váš nové dom sa najprv zrodí v hlave. Až neskôr, po nájdení vhodného pozemku, za dobrú cenu, s

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 35 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a priestorom pre dve domácnosti, alebo podnikanie

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 163 m²

Niektoré domy ponúknu len bývanie. Tento ponúka aj možnosti. Tí, ktorí niečo takéto hľadajú —

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

123,000 € 755 €/m²

Dom pre pokojnejšie bývanie, než by ste v meste čakali

Reality Komárno

Rodinný dom | Zvolenská | 80 m²

Väčšina ľudí sa po Zvolenskej ulici v Komárne nikdy neprejde. Nie preto, že by neexistovala. Al

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 1563 €/m²

Výnimočný obchodný priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Objekt pre obchod | Hurbanovo | 1,155 m²

Do ponuky sme zaradili výnimočný obchodný priestor nachádzajúci sa pri hlavnom cestnom ťahu med

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

335,000 € 338 €/m²

Veľkoplošný 5-izbový meštiansky byt v centre mesta

Reality Komárno

5 a viac izbový byt | Pohraničná | 135 m²

Toto nie je byt pre každého. Byt, ktorého neovplyvňujú trendy. Sám je trend. Možno viete, aké

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

178,000 € 1319 €/m²

102,7 m2 veľký 4-izbový byt v obci Terany, za neskutočnú cenu

Reality Terany

4 izbový byt | Terany | 103 m²

Je to fikcia, alebo skutočnosť, nájsť medzi inzerátmi takúto ponuku ? 4 samostatné izby prie

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Terany

39,000 € 379 €/m²

Rodinný dom na predaj v tichej ulici, Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 150 m²

Práve sme zaradili do ponuky rodinný dom v tichej ulici v Imeli. Pri čítaní tohto inzerátu si p

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Imeľ

78,000 € 520 €/m²

Dva domy na polosamote - Veľký ostrov

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

49,000 € 284 €/m²

Rodinný dom v Dulovciach s pekným výhľadom

Reality Dulovce

Rodinný dom | Dulovce | 80 m²

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dulovce

52,000 € 688 €/m²

Investičný priestor - rekreačné zariadenie, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince-kúpele | 285 m²

Do ponuky zaraďujeme dvojposchodovú budovu rekreačnej ubytovne, ktorá leží v areáli termálneho

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

267,000 € 937 €/m²

Rodinné domy v Komárne – Bene, potenciál pre vlastné riešenie

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 130 m²

Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

99,000 € 762 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23064)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie