Predaj, chatka s ovocným sadom Kykula, Trenčín - Chocholná

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj chatu v krásnom prostredí lesov Bielych Karpát v čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

47,500 € 1357 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Atraktívny, veľký 4 izb. byt, Sídlisko II., M. Čulena, OV, 2 x Lodžia, 2p, 90m2, pivnica, GARÁŽ

Reality Prešov

4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²

EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Prešov

198,900 € 2210 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Murovaná hala 150 m2 | pozemok 950 m2 | Strečno | ľahký priemysel, skladovanie, servis

Reality Strečno

Skladový objekt | Kamenná | 270 m²

Ponúkame Vám časť staršej murovanej haly o výmere zastavanej plochy 150 m2 plus pozemok 950 m2

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na predaj Strečno

129,000 € 478 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izb. rod. dom pod lesom - Veľké Rovné, Bytča

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom situovaný v horskom prostredí v obci Veľké Rovné. Ideá

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

159,900 € 999 €/m²

člen NARKS

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

predaj, prípadne výmena / rodinný dom s ovocným sadom s pozemkom 2 341m² – Nitrica/ Račice

Reality Nitrica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípade

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrica

119,500 € 543 €/m²

Novinka
Novinka

Výborná investícia chata - dom v prekrásnom prostredí prírody - Bojnice - Rekreačná s pozemkom 382 m²

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rekreačná | 100 m²

Výborná investícia chata v prekrásnom prostredí prírody - Bojnice - Rekreačná s pozemkom o výme

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 2600 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký rodinný dom 5+1 s veľkým pozemkom 3667 m2, obec Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | Svinná | 286 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj veľký rodinný dom (5+1) s hospodárskou časťou, letn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svinná

229,000 € 801 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2 izbový byt Krušovská - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 49 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m², nachádza

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

109,000 € 2224 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ DOMU – Starší RD, Orechová Potôň, Pozemok 1700 m2, vlak, diaľnica, nutná rekonštrukcia.

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Dolná ulica | 120 m²

Nebaví Vás kúpiť hotový Rodinný dom a len tak sedieť a nič nemusieť robiť? Príďte sa pozrieť, p

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 07.02.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

199,000 € 1667 €/m²

Útulný rodinný dom s garážou a krbom v pokojnej obci Závod – len 45 km od Bratislavy

Reality Závod

Rodinný dom | Štúrova | 63 m²

Číslo ponuky : 2777, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závod

79,900 € 1268 €/m²

Novinka
Novinka

Chata na predaj v rekreačnej oblasti Poždol, Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Hľadáte miesto na oddych, rybolov alebo víkendové úniky z ruchu mesta? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Predaj 4-izbový rodinný dom, Čajkov.

Reality Čajkov

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v pôvodnom, no udržiavanom stave, dom je suchý nepošk

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Čajkov

120,000 € 857 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Čereňany

Reality Čereňany

Rodinný dom | Slnečná | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čereňany. Dom je v pôvodnom zachovalom stave,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 989 €/m²

Exkluzívne na predaj chata, veľké Uherce, časť Poždol.

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj chatu vo Veľkých Uherciach v obľúbenej časti Poždol. Chatka je v

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

39,000 € 650 €/m²

2.izb byt ul. Díčová Piešťany, pozemok

Reality Piešťany

2 izbový byt | Díčova | 59 m²

Predáme prízemný 2.izbový byt o výmere 59m s predzáhradkou v užívaní o výmere 100m. Byt sa nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

96,000 € 1627 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj slnečný 2-izbový byt s veľkou 30 m2 privátnou terasou v Rajke

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj útulný a priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Rajka, ktorého na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

REZERVOVANÉ Chata Sokoľ Uhrinč

Reality Sokoľ

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Reserve Ponúkame na predaj chatu so záhradkou v obci Sokoľ časť Uhrinč. Nachádza sa na začiat

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sokoľ

45,000 € 900 €/m²

ADOMIS - predáme rodinný dom, pozemok 800m2,1600m2, obec Ďurkov.

Reality Ďurkov

Rodinný dom | Ref. Kostol | 250 m²

V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj pôvodný rodinný domček 5 izbový na ideálnom poze

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

184,900 € 740 €/m²

ADOMIS - predám rodinný dom na rekonštrukciu – Domčeková ulica, Košice – Juh

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Domčeková | 70 m²

Ak hľadáte miesto vhodné na bývanie alebo podnikanie s dobrou dostupnosťou do centra mesta, p

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Juh

349,000 € 4986 €/m²

ADOMIS - na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó, Maďarsko.

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó |

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom za rozumnú cenu , pozemok o rozlohe 3000 m2

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Hidvégardó

68,500 €

na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Vidiecky dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

27,300 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie