Exkluzívne iba v APEX reality 3i. rodinný dom v Sasinkove na pozemku 2782 m2

Reality Sasinkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj prízemný 3 izbový rodinný dom postavený

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sasinkovo

105,000 € 1167 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Jakubova Voľa

Reality Jakubova Voľa

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jakubova Voľa

39,000 € 488 €/m²

EXKLUZÍVNE: Polyfunkčný objekt s investičným potenciálom na bytový dom

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Krajinská cesta | 700 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, 4-podlažný polyfun

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Info v RK

Predaj budovy a pozemkov na investičný zámer v kúpenej oblasti Kováčová.

Reality Kováčová

Prevádzkový areál | Kúpeľná | 6,000 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj budovu a pozemky na investičný projekt

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na predaj Kováčová

1,100,000 € 183 €/m²

Na predaj historický objekt centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Horná | 468 m²

ID-500219-12BB Ponúkame na predaj objekt v historickom centre Banská Bystrica. Objekt sa nácha

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Objekty na predaj Banská Bystrica

720,000 € 1538 €/m²

Predaj chatky v obci Lutila.

Reality Lutila

Chata, drevenica, zrub | Lesná | 54 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame chatku v obci Lutila iba 2 km od mesta Žiar nad H

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Lutila

33,000 € 611 €/m²

Na predaj pivničný dom v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Moderné Reality ponúka na predaj pivničný dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej časti obce Sv

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Peter

25,000 € 833 €/m²

Tehlový 2-izbový byt s garážou, balkónom a záhradou blízko stanice, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Pre lepšiu predstavu o nehnuteľnosti si najskôr pozrite videoprehliadku: https://youtu.be/UdU1V

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

107,000 € 2140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Lovce, nutná kompletná rekonštrukcia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

33,500 € 558 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľká Mača - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 320 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

219,900 € 687 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 883m2 záhrady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

49,900 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: PK-

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

240,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lúka, s hotovým projektom na rekonštrukciu

Reality Lúka

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: XX-72

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lúka

58,999 €

HALO reality - Predaj, garáž Modra

Reality Modra

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Malá Lehota, Pavlov Štál - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

99,000 € 660 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Stará Turá, rekreačná oblasť Dubník 2

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: NM-7

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,000 € 1129 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Banská Bystrica, záhradkárska oblasť Skubín-Stráň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

42,900 €

HALO reality - Predaj, pozemok so starým domom Veľká Mača - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | 946 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

140 €/m2 140 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kozárovce, pekný zachovalý stav, garáž, investičný pozemok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kozárovce

Rodinný dom | 117 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kozárovce

159,000 € 1359 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Borský Svätý Jur, Húšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Trávnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | 46 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

52,500 € 1141 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dvory nad Žitavou, päťizbový

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

96,700 € 645 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Norovce, okres Topoľčany - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Norovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Norovce

65,000 €

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie