HALO reality - Predaj, rodinný dom Nálepkovo, Ulica Zimná, s veľkým pozemkom 7896 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rodinný dom | Zimná | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nálepkovo

125,000 € 313 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Baka

Reality Baka

Rodinný dom | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Knap, kontakt: 0918 484 195, nehnuteľnosť s ID: DS-727

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Baka

92,600 € 1304 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Gbely, Adamov

Reality Gbely

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Záhorský, kontakt: 0952 396 558, nehnuteľnosť s ID: SI

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gbely

47,000 €

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária HALO reality a Katarína Dúbravská, kontakt: 0944 546 504, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

134,900 € 1569 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Janova Lehota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

119,900 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Majere - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Majere

Rodinný dom | 315 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Horoba, kontakt: 0905 149 617, nehnuteľnosť s ID: KK-712

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Majere

299,000 € 949 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, chalupa Borský Svätý Jur, Húšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, chata Trávnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

52,500 € 1141 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dvory nad Žitavou, päťizbový

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

96,700 € 645 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Norovce, okres Topoľčany - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Norovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Norovce

65,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prievidza

84,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Revúca - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Revúca

15,800 € 632 €/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Tisovec, Daxnerova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Polyfunkčný objekt | Daxnerova | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tisovec

32,500 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Petrovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Petrovce

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Petrovce

36,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Jablonica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Jablonica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jablonica

65,000 €

HALO reality - Predaj, chata Bernolákovo, 1544 m2 pozemok

Reality Bernolákovo

Chalupa, rekreačný domček | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

185,390 € 2943 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Kamenec - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Kamenec

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Tipcsák, kontakt: 0917 351 057, nehnuteľnosť s ID: TV-

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Kamenec

49,990 €

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Podborová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2564 €/m²

HALO reality - Predaj, garáž Modra

Reality Modra

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, chata Stará Turá, rekreačná oblasť Dubník 2

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: NM-7

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,000 € 1129 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Malá Lehota, Pavlov Štál - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

99,000 € 660 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Banská Bystrica, záhradkárska oblasť Skubín-Stráň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

42,900 €

HALO reality - Predaj, chalupa Tekovská Breznica

Reality Tekovská Breznica

Chalupa, rekreačný domček | 220 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tekovská Breznica

119,000 € 541 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie