3-izbový rodinný dom v Abaújszántó -NA PREDAJ

Reality Abaújszántó

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújszántó

ID152-112-DERUE: Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Abaújszantó s rozlohou 100

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Abaújszántó

50,000 €

Na predaj pozemok s hospodárskou budovou meste Topoľčany

Reality Topoľčany

Komerčná zóna | - | 1,249 m²

ID 189-18-LUGUa Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok s hospodárskou budovou v meste Topoľ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

165,000 € 132 €/m²

Chata na Liptove s mega investičným pozemkom ID:041-02-STKE

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | . | 0 m²

ID: 041-02-STKE Predstavujem Vám jedinečnú investičnú nehnuteľnosť - chatu, ktorá sa nachádza n

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

560,000 €

Rodinný dom v obci Boldogkóváraja -NA PREDAJ

Reality Boldogkőváralja

Rodinný dom | 0 m²

ID137-12-DERUa: So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom v Maďarsku , v okrese Encs v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Boldogkőváralja

29,000 €

Rodinný dom v obci Méra Maďarsko - NA PREDAJ

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra

ID117-12-DERU:Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra . Rodinný dom má rozlohu 120 m2. V dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Méra

43,900 €

Priestranný 6-izbový rodinný dom Hrušovany. V tichej časti.

Reality Hrušovany

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre celú rodinu alebo možnosť spojiť bývanie s po

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 1066 €/m²

Rodinný dom v Čachticiach na skvelom mieste hneď pri škole

Reality Čachtice

Rodinný dom | 190 m²

258-12-MACHO Hľadáte dom, ktorý má poctivé základy, výbornú polohu a veľký potenciál? Tento ro

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čachtice

134,000 € 705 €/m²

Predaj, Rodinný dom, 100m2, pozemok 1850m2, Čadca (798-12-JAS)

Reality Čadca

Rodinný dom | Horelica | 230 m²

798-12-JAS Ponúkame na predaj rodinný dom v Čadci, mestská časť Horelica. Dom je postavený na r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čadca

220,000 € 957 €/m²

Dom, chalupa Zákopčie, okres Čadca, 1207m2 183-12-PEMOa

Reality Zákopčie

Chalupa, rekreačný domček | u rulcov | 100 m²

183-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj dom, chalupu, drevenicu so súpisným číslom v obci Zákopčie

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

73,000 € 730 €/m²

Rodinný dom v obci Čierna lehota-NA PREDAJ

Reality Čierna Lehota

Rodinný dom | 0 m²

ID221-12-DERUa: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čierna lehota. Zastavená plocha a nádvori

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čierna Lehota

21,000 €

Predaj: drevenica,110m2,pozemok 650m2,, Oščadnica, okr : Čadca (777-12-JAS)

Reality Oščadnica

Chalupa, rekreačný domček | Oščadnica | 110 m²

777-12-JAS Ponúkame na predaj pôvodnú klasickú drevenicu so súpisným číslom, situovanú v obci

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

76,000 € 691 €/m²

PREDAJ | Exkluzívna nehnuteľnosť v centre mesta Trnava – byt v podkroví s výnimočnou výmerou

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | 400 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj mimoriadne lukratívnu nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

800,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ | 3-izbový byt priamo v srdci Trnavy – skvelý potenciál

Reality Trnava

3 izbový byt | 94.98 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt s balkónom, nachá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 2632 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom v tokajskej obci Čerhov.

Reality Čerhov

Rodinný dom | Dlhá | 110 m²

Atmosféra TOKAJA, veľký pozemok a možnosť vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čerhov

75,000 € 682 €/m²

Pripravujeme do ponuky GARÁŽ - priemyselná časť 18m2

Reality Žilina

Garáž | 18 m²

Piata Avenue pripravuje pre Vás do ponuky garáž o celkovej výmere 18m2 /3m x 6m/, s montážnou j

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,900 € 1328 €/m²

☎️0918197701 - Na predaj poschodový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Vydrany / DOHODA MOŽNÁ

Reality Vydrany

Rodinný dom | 150 m²

DOHODA MOŽNÁ A-W REAL ponúka na predaj poschodový a čiastočne podpivničený rodinný dom v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vydrany

165,000 € 1100 €/m²

REMAX ponúka na predaj 3 izb. rodinný dom v pokojnej lokalite v Trnave.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kopánkova | 206 m²

Exkluzívne iba u nás! RK REMAX ponúka na predaj 3‑izbový rodinný dom s garážou, skladom a piv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

229,000 € 1112 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vymeňte mestský ruch za vidiecku idylu s obrovským pozemkom

Reality Jatov

Rodinný dom | 253 | 141 m²

STARS REALITY ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Jatov, časť Kendereš. DOM

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jatov

165,000 € 1170 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1,464 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom situovaný v tichej ulici obce s veľmi príjemným okolím. N

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kolta

42,900 € 29 €/m²

Na predaj dom s vinicou a veľkým pozemkom – Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | 160 m²

🔑 EXKLUZÍVNE PRIPRAVUJEME DO PONUKY 🔑 Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Veľký Kýr – ideálna

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

150,000 € 938 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt v Šaľi, ul. P. Pazmáňa 17

Reality Šaľa

2 izbový byt | Petra Pázmaňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Šale, na ulici P. Pazmáňa. By

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,990 € 1909 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici J. Kráľa v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 78 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici J.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1513 €/m²

Rodinný dom

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Kesovský rad | 729 m²

MOJMÍROVCE – KESOVSKÝ RAD Priestranný rodinný dom na pozemku 729 m² Cena: 134 000 € Ponúkame

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

134,000 € 184 €/m²

2i byt Hliny, pôvodný stav s balkónom

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

TU reality ponúka na predaj veľký dvojizbový byt. Tento byt v sebe spája tri najväčšie devízy p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

128,000 € 2133 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23064)
Upresniť hľadanie