Na predaj 5. Izbovy rodinný dom - Stará Tura

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 740 m²

TUreality pripravuje na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite Stará Turá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

169,999 € 230 €/m²

14 stavebných pozemkov v Štitároch s výhľadom na Žibricu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj 14 pozemkov v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

130 €/m2 130 €/m2

Stavebný pozemok 673 m2 v Štitároch s výhľadom na Zobor i Žibricu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinný

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

83,000 € 123 €/m²

Radový domček na Zobore s výhľadom na mesto, Ružová ulica, garáž

Reality Nitra

Rodinný dom | Ružová | 100 m²

Ponúkame na predaj radový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Zobore, ulica Ružová. Dom sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

258,000 € 2580 €/m²

Stavebný pozemok v Novom Cabaji 680m2

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Novom Cabaji na Narcisovej ulici o rozlohe 680 m2. Pozemok je ideá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

95,000 € 140 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 936 m2 pod Zoborom, Višňová ulica

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²

Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

285,800 € 305 €/m²

NA PREDAJ 3-podlažná záhradná chata obklopená prírodou v pokojnej a dostupnej lokalite, obec Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú záhradnú chatu obklopenú prírodou v pokojnej a dostupnej loka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

74,900 € 1040 €/m²

Reality Malacky

Chalupa, rekreačný domček | Kuchyňa | 62 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

74,900 € 1208 €/m²

"REZERVOVANÉ" 4 IZB.ROD.DOM,ul. HLAVNÁ,KAPUŠANY,436M2 POZEMOK,VŠETKY IS

Reality Prešov

Rodinný dom | Kováčska | 115 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov ponúka exkluzívne na predaj starší 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Prešov

89,900 € 782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD s POLYFUNKCIOU – 2x BYT + KOMERČ. PRIESTOR, UL.JARKOVÁ - CENTRUM

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Jarková | 278 m²

-AKTUALIZOVANÁ CENA- EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov ponúka exkluzívne na predaj trojpodla

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Prešov

499,900 € 1798 €/m²

VÝROBNÁ A SKLADOVACIA HALA, POZEMOK 2920 M2, UL.JILEMNICKÉHO, PREŠOV, VŠETKY IS

Reality Prešov

Výrobný objekt | Jilemnického | 1,325 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výrobno - skladovaciu halu v priemyse

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

RD s POLYFUNKCIOU - VHODNÉ AJ PRE AMBULANCIU S BÝVANÍM

Reality Prešov

Rodinný dom | 278 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Prešov

499,900 € 1798 €/m²

AKTUALIZOVANÁ CENA, CHATA-ŠARIŠSKÉ JASTRABIE,okr. SL, 1706 M2 POZEMOK,LETNÁ KUCHYŇA,PIVNICA,STODOLA

Reality Stará Ľubovňa

Chata, drevenica, zrub | Nám. sv. Mikuláša | 77 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove, ponúka na predaj zachova

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Ľubovňa

67,900 € 882 €/m²

Reality Kapušany

Rodinný dom | Hlavná | 115 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Kapušany

89,900 € 782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA, MUROVANÝ DOM, ŠARIŠSKÉ JASTRABIE, 1706 M2 POZEMOK, LETNÁ KUCHYŇA, PIVNICA, STODOLA

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | Nám. sv. Mikuláša | 77 m²

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

67,900 € 882 €/m²

NA PREDAJ ZÁHRADA S MUROVANÝM DOMČEKOM, NOVÁ STRÁŽ - KOMÁRNO

Reality Komárno

Záhrada | Nezadaná | 941 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,000 € 41 €/m²

Veľkorysý, slnečný pozemok v obci Branč, iba 12km od NR.

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,301 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov s výbornou dostupnosťou do Nitry? Ponúkame na predaj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Branč

84,250 € 65 €/m²

Predaj, rodinný dom, Tešedíkovo, okr. Šaľa, pozemok 813 m2

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

HLAVATÝ Reality v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s úžitkovou ploch

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

85,900 € 781 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj, rodinný dom s veľkým pozemkom – Diakovce, okres Šaľa

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s rozsiahlou parcelou v centre obce Diakovce na Hlavnej ulici.

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Diakovce

120,000 € 667 €/m²

Rodinný dom s príbehom – bývalá výrobňa lahôdok | Nádražná ulica, Šaľa

Reality Šaľa

Rodinný dom | Nádražná | 300 m²

Niektoré nehnuteľnosti majú len múry. Iné majú históriu, meno a spomienky, ktoré pozná celé mes

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Šaľa

215,000 € 717 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2-i byt v pôvodnom stave v tehlovej bytovke

Reality Sereď

2 izbový byt | 52 m²

DAJAreality Slnečný 2-izbový byt ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv len u nás. Byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 2212 €/m²

3 izbový byt v pôvodnom stave, Starý Juh, 75 m2, loggia, pivnica

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 74 m²

Real Vision Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v Poprade, Starý Juh. Výmera bytu je 75m2 +

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Poprad

155,900 € 2107 €/m²

Pôvodný stav-1 izbový byt v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Štefánikova | 33 m²

Hľadáte 1 izbový byt v pôvodnom stave? Túžite byt, ktorý si viete prerobiť podľa seba? 0908 69

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3 izb. byt 78m2, na hranici k.ú. Ružinov, 6/8p., tehlový dom 2012, s výhľadom na panorámu BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 78 m²

Na predaj 3 izb. byt s celkovou výmerou 78m2 vrátane balkóna ( 6 m2). Umiestnený na ideálnom p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

255,000 € 3269 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie