SLNEČNÝ 4- IZBOVÝ BYT NA PREDAJ NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | - | 94 m²

Ján Komora. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt s bal

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

195,000 € 2074 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. mezonet so záhradou, okr. Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový mezonet s vlastnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

162,000 € 1620 €/m²

4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná, Nové Zámky – 83,96m2

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 83.96 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná v Nových Zámkoch. By

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Nové Zámky, Juh, 83 m2, 2 balkóny, pivnica

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Norbert Blezsák, kontakt: 0949 833 199, nehnuteľnosť s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

140,000 € 1667 €/m²

Výhodná ponuka: Na predaj – Priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii so špajzou a balkónom na sídlisku JUH – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 85 m²

Výhodná ponuka! Hľadáte priestranný a moderný byt pre svoju rodinu? Máme pre vás zrekonštruova

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na predaj 4-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

Exkluzívne na predaj veľkometrážny 4 izbový byt po rekonstrukcii

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | S. H. Vajanského | 100 m²

Hľadáš 4 Izbový byt, priestranné moderné bývanie v meste? Už si stratil nádej? Na to sme tu my

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

205,000 € 2050 €/m²

REZERVOVANÉ - 4 - izbový byt - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 84 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na Nábrežnej ulici

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

Na predaj 4-izbový byt s dvomi balkónmi – Nábrežná ulica Ponúkame na predaj priestranný 4-izbov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,900 € 1475 €/m²

4 izbový byt s balkónom 84 m2 v lokalite sídlisko JUH

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – SÍDLISKO JUH Hľadáte väčší byt pre rodinu v dobrej lokal

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

137,000 € 1631 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre mesta

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Letomostie | 84 m²

Na predaj 4-izbový byt v centre mesta – 84 m², balkón, špajza, komora Ponúkame na predaj priest

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 1476 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Veľkometrážny štvorizbový byt v Nových Zámkoch na predaj!

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 104 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, moderný a komplet

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 1519 €/m²

4 izbový byt s 2 balkónmi

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Nových Zámkoch, v tepelne izolovanom bytovom dome na Nábr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

Predám 4 izbový byt Nové Zámky Nábrežná ulica

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 82 m²

Predaj: 4-izbový byt v tichom prostredí na ul. Nábrežná, Nové Zámky Ponúkame na predaj 4-izbový

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

127,000 € 1549 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s dvomi balkónmi, ktorý spája komfort

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

135,000 € 1570 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

TUreality predá priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite na ulici Náb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena na vyžiadanie

Predám veľký 4 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | centrum | 130 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

198,000 € 1523 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (770)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Upresniť hľadanie