na prenájom 2 izb. byt, JAŠÍKOVA ul

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

pozemok na predaj, HRUŠOVSKÁ ul

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Hrušovská | 840 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok na hranici katastrálneho územia

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zrekonštruovaný 3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

zaujímavý, viacúčelový rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,900 € 1134 €/m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici so všetkým zariadením a vybavením, POLE POLE, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Kazanská | 200 m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici, POLE POLE, Podunajské Biskupice. Veľ

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 15.04.2025
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

89,900 € 450 €/m²

3,5 izb. byt, MARTINČEKOVA ul., novo zrekonštruovaný

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 68.15 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove, MARTINČEKOVA

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

291,990 € 4285 €/m²

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

na prenájom 3 izb. byt, Medená ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,149 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 40.56 m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov. Poschodie: 5/5

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 4413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izb. byt, Tranovského ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského | 75.43 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

Prenájom 4-izbovej Novostavby rodinného domu, ul. Levanduľová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Železničná | 93.04 m²

Prenájom 4-izbového rodinného domu, ul. Levanduľová, Rovinka. Zastavaná plocha: 114 m2. Úžitkov

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Rovinka

1,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Na prenájom 4 izb. byt, Tomášikova ul. - Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Poď si užiť jar na Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame ubytovanie v priestrannom, zariadenom apartmáne s výmerou 60 m², nachádzajúci sa v zná

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Donovaly

145 €/deň 2 €/deň/m²

Mezonetový byt po novej rekonštrukcii, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,500 € 3681 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23099)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie