4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba rodinného domu Galanta, časť kolónia

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

310,000 € 2818 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

Orná pôda 291 m2, Hriňová

Reality Hriňová

Záhrada | 291 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 291 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území mest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

3,000 € 10 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL na predaj veľký 3-izbový byt časť IBV v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

SLOVREAL ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

195,000 € 2216 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na predaj prerobený 4-izbový rodinný dom Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Vansovej | 254 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený a krásne prerobený 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

414,500 € 1632 €/m²

Na predaj luxusná 4-izbová novostavba rodinného domu Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky. Plocha: ú

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lužianky

389,000 € 2223 €/m²

Moderné bývanie pod Zoborom v 3 izbovom byte s terasou a s garážou

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

3 izbový byt | Jelenecká | 77 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lukratívnej lokalite Zobor, Jelenecká ulica s nadštandardnou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

281,000 € 3649 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenajom pekny, slnecny 1-izbovy byt nachadzajuci sa 2.poschodi/4 v tehlovom dome na Malom Trhu v lokalite Stare Mesto. Byt je priestranny

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Malý trh | 35 m²

Ponúkame na prenajom pekny, slnecny 1-izbovy byt nachadzajuci sa 2.poschodi/4 v tehlovom dome n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1- izbový byt na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5286 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 2312 €/m²

14 stavebných pozemkov v Štitároch s výhľadom na Žibricu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj 14 pozemkov v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

130 €/m2 130 €/m2

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 673 m2 v Štitároch s výhľadom na Zobor i Žibricu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

83,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba v Štitároch pod lesom

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenej od Nitry 10 minút. Dom je o veľkosti 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štitáre

227,000 € 1861 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj zariadený apartmán s balkón PODHÁJSKA

Reality Podhájska

Garsónka | Belek | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený apartmán v obci Podhájska, len 200m od termálneho kúpaliska.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Podhájska

72,900 € 2916 €/m²

Pozemok v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Malé Leváre | 554 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej, tichej lokalite v Malých Levároch (nie Alej). Jed

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

79,900 € 144 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4- izbový rodinný dom v Golianove

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu nízkoenergetického bungalovu v obci Golianovo. Pl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Golianovo

259,000 € 2023 €/m²

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Štitároch s výhľadom a pod lesom

Reality Štitáre

Rodinný dom | Pod horou | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenom od Nitry 5km. Dom sa nachádza v slepej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štitáre

249,000 € 1245 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj apartmán s balkónom Podhájska

Reality Podhájska

Garsónka | Svätuša | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený a klimatizovaný apartmán - v obci Podhájska 200m od termálneh

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Podhájska

67,900 € 2716 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23110)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie