Novo zrekonštr. 2 izb. byt, MÁNESOVO NÁM.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, ul.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4881 €/m²

Kompletne zrekonštr. 4 izb. byt, HRADIŠTNÁ ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 3368 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Bývajte v zrekonštruovanom 2 izbovom byte v novostavbe EDEN PARK v Ružinove, DRIEŇOVÁ ul. Byt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

3 izb. byt, NOBELOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 59.29 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne, novo zrekonštruovaný 3 izbový

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4299 €/m²

Prenájom kaderníctva s kompletným vybavením, ul. Tupolevova, BA V - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Tupolevova | 35 m²

Prenájom kaderníctva s kompletným vybavením, ul. Tupolevova, BA V - Petržalka. Výmera priestoru

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novo zrekonštruovaný 4 izb. byt, HLAVÁČIKOVA ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 110 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, HLAVÁČIKOVA

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,900 € 3272 €/m²

3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

4 izb. byt, Jurigovo nám. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

299,900 € 3845 €/m²

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

2 izb. byt, PANKÚCHOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, PANK

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 4185 €/m²

parkovacie státie na prenájom Ondavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Ondavská | 15 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v Ružinove, Ondavská 5. CENA: 95,- EUR / mes.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

II. Etapa predaja pozemok pre podnikateľské aktivity v obci Kaplna, v blízkosti diaľnice, okres: Senec

Reality Kaplna

Priemyselná zóna | Cesta na Trnavu | 38,727 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre podnikateľské a poľnohospodárske aktivity, obec Kaplna, okr

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Kaplna

32 €/m2 32 €/m2

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie státia Tri veže Bajkalská ulica.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 15 m²

Ponúkame na prenájom dve vnútorné parkovacie státie Tri veže Bajkalská ulica. Nachádzajú sa na

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom zariadenej Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Prenájom Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

na prenájom 2 izb. byt, Dobšinského ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobšinského | 36 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom menší útulný 2 izbový byt v Starom Mes

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3 izb. byt zrekonštr. podľa Vašich predstáv, ŽIDOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul., kt

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3380 €/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

na prenájom 2 izb. byt, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 40 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

3 izbový byt na dobrej adrese, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5542 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

4 izb. byt, BAGAROVA ul., zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Dúbravke, BAGAROVA ul., k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Rodinné domy na predaj (23099)
Upresniť hľadanie