DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od Vrábeľ, pozemok 1783m2

Reality Telince

Rodinný dom | Telince | 150 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Telince

65,000 € 433 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemky na prenájom

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Chotárna - Bratislavská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv ponúka na prenájom pozemky v lokalite Nitra - Mlynár

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

1 €/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Zrekonštruovaná chata s krásnou záhradou

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 50 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj útulnú chatku po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

68,900 € 1378 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na prenájom príjemný 2 i byt priamo v centre mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame Vám na prenájom pekný, 2 i pohodlne plne zariadený byt, ideáln

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ, pozemok 800m2

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 360 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

165,000 € 458 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom 3 izbového bytu s úžasným výhľadom na okolie

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte priestranný byt s výnimočným výhľadom na mesto? Tento 3-izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 3izbový dom, chalupu, prerobený, obec Tehla, (10km Vráble), 2200m2

Reality Tehla

Rodinný dom | Tehla | 90 m²

Directreal Exkluziv - Pokojné bývanie alebo chata na relax za skvelú cenu. To ponúka pekne pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tehla

95,000 € 1056 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|MEDIAHAUS ponúka na PRENÁJOM polyfunkčné priestory

Reality Nitra

Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 242 m²

Directreal Exkluziv - Prenájom polyfunkčných priestorov – MediaHaus Nitra V administratívno-

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Ponákame na prenájom 1-izb. byt v nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Komárňanská | 38 m²

Ponúkam na prenájom špecifický 1-izbový byt v Nových Zámkoch na ulici Komárňanskej, ktorý spája

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

CreeX reality - ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Tamaškovičova v Trnave.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce.

Reality Gbelce

Rodinný dom | Hlavná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce. Obec sa nachádza 28 km od okres

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gbelce

85,000 € 515 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj 3 izbový byt v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Bizetová | 68 m²

Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny ​Hľadáte býva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2499 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku v obci Dvory nad Ž

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 230 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 samostatné bytové jednotky -rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou, len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

78,000 € 624 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 3-izb. rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 112 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať a vybaliť kufre? Ponúkame na predaj tento tehlový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

113,000 € 1009 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 115 m²

Dobré Reality Vám ponúka na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

65,000 € 565 €/m²

Novinka
Novinka

RK Dobré reality predáva stavebný pozemok v obci Dulovce.

Reality Dulovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 820 m²

RK Dobré reality predáva stavebný pozemok v obci Dulovce. Pozemok sa nachádza na tichej slušne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

22,000 € 27 €/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ 3 IZB. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici Vihorlatská, sídlisko Sekčov v m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,000 € 2594 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. N. Zámky!

Reality Jasová

Rodinný dom | Jasová 390 | 105 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. Nové Zámky, bol postavený v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jasová

84,000 € 800 €/m²

Novinka
Novinka

Babony TRE I Prenájom 3 izbového bytu na Vajanského nábreží Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského | 83 m²

Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3i byt na prestížnom Vaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

3 izbový byt | Na strelnici | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

250,000 € 3125 €/m²

Váš kúsok vinohradníckeho raja – exkluzívne vinice vo Svätom Jure 1465m2 plus pozemok 885m2 ktomu ako bonus

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Svätojánska | 2,350 m²

Tento exkluzívny balík viníc je pripravený pre vaše vinohradnícke sny, investíciu alebo hobby v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

28,900 € 12 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

CreeX reality - GARÁŽ V ŠIRŠOM CENTRE TRNAVY – SPIEGELSÁL | ELEKTRINA | 17 m²

Reality Trnava

Garáž | Ulica Študentská | 17 m²

GARÁŽ V ŠIRŠOM CENTRE TRNAVY – SPIEGELSÁL | ELEKTRINA | 17 m² Popis nehnuteľnosti CREEX REALI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trnava

29,000 € 1706 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23110)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie