Na predaj historický mlyn s potenciálom – Dolný Štál

Reality Dolný Štál

Polyfunkčný objekt | Komárňanská cesta | 800 m²

Na predaj historický mlyn s potenciálom – Dolný Štál, Komárňanská cesta (okr. Dunajská Streda)

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Objekty na predaj Dolný Štál

Info v RK

Veľkokapacitné skladové priestory ZLATNÁ na OSTROVE (5 000 m²) – atraktívna cena

Reality Komárno

Skladový objekt | Bratislavská cesta | 5,000 m²

Na prenájom: Skladové priestory – Zlatná na Ostrove - uzavretý areál Ponúkame na prenájom skla

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na prenájom Komárno

Cena dohodou

Skladové priestory (murovaná stavba) na prenájom

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Nezadaná | 150 m²

Veľký pozemok s kvalitnou murovanou budovou v Komárne! Ponúkame na predaj alebo prenájom rozsi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Komárno

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prosiek-byty na bývanie, rekreáciu či prenájom

Reality Prosiek

Rodinný dom | Prosiek | 65 m²

K dispozícii sú ešte 3 byty... Poznáte to ...mohol som, mal som, váhal som, nekúpil som... kúpi

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Prosiek

199,000 € 3215 €/m²

Pozemky pri Liptovskej Mare súce pre rybárov

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 201 m²

Voľných ešte 5 parciel. Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj šikovné parcely neď

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

Cena dohodou

predaj: nové 3-izbové byty už SKOLAUDOVANÉ!!!

Reality Komárno

3 izbový byt | Damjanichova ul. | 77 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe s výťahom skolaudované s cenou (viď. obr

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Komárno

163,787 € 2127 €/m²

Zachovalá pôvodná drevenica v rekonštrukcii

Reality Važec

Rodinný dom | Nábrežná | 95 m²

Úvodná fotka je vizualizácia možného dokončenia drevenice. EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na preda

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Važec

89,990 € 916 €/m²

EXKLUZÍVNE-Pozemok v blízkosti Lipt.Mary vhodný pre rybára

Reality Prosiek

Rekreačný pozemok | Prosiek | 535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 535 m2 nachádzajúci sa v obci Prosiek. Pozem

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 25.10.2021
Pozemky na predaj Prosiek

16,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Melek, v zastavanom území obce /intravillán/

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Melek | 2,659 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Melek, Melek. Plocha: pozemku 2659 m2. Cena

Publikované: 01.09.2022 Aktualizované: 02.08.2025
Pozemky na predaj Melek

22 €/m2 22 €/m2

predaj - výrobno-skladový objekt (zateplený, murovaný)

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 910 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Komárno, Veľký Harčáš. Plocha: úžitková

Publikované: 10.07.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na predaj Komárno

799,900 € 879 €/m²

Oplotený pozemok pár metrov od Liptovskej Mary

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 962 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa pár metrov od Liptovskej Mary v ka

Publikované: 02.08.2019 Aktualizované: 10.06.2024
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

92,000 € 96 €/m²

Pozemok Trnavá Hora, časť Kľačany, 2 €/m2

Reality Trnavá Hora

Rekreačný pozemok | Trnavá Hora | 2,300 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Trnavá Hora, Trnavá Hora, časť Kľačany. Po

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Trnavá Hora

2 €/m2 2 €/m2

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou - REZERVOVANÝ

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 61 m²

Na predaj je zariadený 3-izbový byt na ul G. Klapku s logiou o rozlohe 61,37 m2. Zabezpečíme k

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1557 €/m²

Skladový areál na prenájom

Reality Gabčíkovo

Skladový objekt | Továrenská | 2,500 m²

Na prenájom je skladový poľnohospodársky areál s rozlohou 10 451 m². Areál zahŕňa: Administra

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Gabčíkovo

Cena dohodou

3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, loggia, klimatizácia, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na Dunajskej ulici v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šamorín

182,000 € 2716 €/m²

Na predaj: Rodinný dom s jedinečným výhľadom na baziliku a veľkým potenciálom

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 320 m²

Na predaj: Rodinný dom s jedinečným výhľadom na baziliku a veľkým potenciálom Hľadáte miesto, k

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

39,000 € 122 €/m²

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Pozemok s úžasným výhľadom na Kriváň

Reality Východná

Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,491 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v chatovej oblasti obce Východná. V blízk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Východná

23 €/m2 23 €/m2

Na predaj 1 izbový byt v Moste pri Bratislave. Parkovanie v uzavretom areáli, nízke náklady, ideálny aj ako investícia na prenájom.

Reality Most pri Bratislave

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Na predaj 1 izbový byt Most pri Bratislave Štýlový byt ideálny na bývanie aj investíciu Ponúka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

142,900 € 4763 €/m²

2-izbový byt s 19 m² terasou : Nitra – Zelené Dvory (Klokočina)

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 42 m²

Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 4045 €/m²

Šikovný stavebný pozemok Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

81,000 € 220 €/m²

LM-Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

95 € 0 €/m²

Na predaj 4-izbový priestranný byt po rekonštrukcii v Stupave – skvelá lokalita pri Artézskej studni

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri Artézskej studni | 82.16 m²

Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej lok

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2068 €/m²

novostavba 3,5 izbový RD v štandarde (s kanalizáciou), dostupnosť do BA-Nivy 20 min.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,000 € 2629 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (737)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23097)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Upresniť hľadanie