Investičný pozemok Bernolákovo 604m2 - na podnikanie

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Bottova | 604 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin reál Vám ponúka na predaj pekný investičný pozemok v zasta

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

170,000 € 281 €/m²

Zálesie orná pôda na predaj 3237m2 /21,- Eur / m2

Reality Zálesie

Orná pôda | Domky | 3,237 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj Ornú pôdu v obci Zálesie, okres

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Zálesie

21 €/m2 21 €/m2

Pre konkrétných klientov hľadáme na prenájom nehnuteľnosti v Pezinku!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 60 m²

Realitná kancelária hľadá pre svojích klientov 1-2-3 izbové byty na predaj aj prenájom v celom

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na podnájom Pezinok

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

,,,MOŽNOSŤ IHNEĎ STAVAŤ,,, SP V SLOVENSKOM GROBE - 631 m2

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 631 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok určený na bývan

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Slovenský Grob

298 €/m2 298 €/m2

Na Predaj stavebný pozemok pre RD s potenciálom Slovensý Grob 2060m2

Reality Slovenský Grob

Orná pôda | Vajnorská cesta | 2,060 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj pozemok tesne pred zastavaným úz

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

150,000 € 73 €/m²

MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Šenkvická cesta | 22 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka Moderný kancelársky priestor v novostavbe. Prenajíma sa nezariad

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Pezinok

280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HĽADÁME BYTY NA PRENÁJOM

Reality Pezinok

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL hľadá pre svojich konkrétnych klientov byty na prená

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 04.07.2024
Byty na podnájom Pezinok

700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZARIADENÁ GARSÓNKA na Severe

Reality Pezinok

Garsónka | 22 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL dá do prenájmu zariadenú garsónku na sídlisku Sever.

Publikované: 08.03.2021 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj Krásny Moderný 4izbový RD Čierna Voda - Monarska Alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Slávičia | 153 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj moderný atypický 4-izbový rodinn

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3137 €/m²

Na predaj rozostavaný drevodom na veľkom pozemku 749m2 Abrahám

Reality Abrahám

Rodinný dom | Hlboká | 71.52 m²

Pripravujeme pre Vás... Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj priestr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Abrahám

158,000 € 2209 €/m²

PRIPRAVUJEME - PRÁVE KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ BYT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 75 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 2667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt v Centre Pezinka 750,- Eur

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 64 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom priestranný, klimatizovaný, zr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HĽADÁME NA KÚPU 3 IZBOVÝ BYT V PEZINKU

Reality Pezinok

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre mojich konkrétnych klientov, ktorých mám v databáze hľadám na kúpu 3 izbový byt v Pezinku.

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna 2-izbová novostavba s lodžiou, pivnicou a park. miestom

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Slavomírova | 55.52 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkus

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

188,000 € 3386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ATRAKTÍVNY 2 IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADKOU a 3 parkovacími miestami

Reality Senec

2 izbový byt | Žitavská | 67 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Senec

216,000 € 3224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký STAVEBNÝ POZEMOK v centre PEZINKA so zrekonštruovaným domom

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Kupeckého | 1,227 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj atraktívny stavebn

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Pezinok

550,000 € 448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4 izb.mezonet s terasou SLEČNICE POP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Labutia | 123 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka moderný 4-izbový mezonetový byt v obľúbenej m

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

540,000 € 4390 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v podkroví rodinného domu Slnečné jazerá JUH

Reality Senec

2 izbový byt | Slnečné jazerá | 75 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom krásny útulny kompletne zariad

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Senec

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Budúci stavebný pozemok Čierna Voda 93.000,- Eur 876m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 876 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj pekný priestranný pozemok, so zá

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

93,000 € 106 €/m²

Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom 1788m2 MODRA

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská | 100 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnos

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

,,,EXKLUZÍVNE,,,PREDAJ PRIESTRANNÉHO 5 IZB.RD V PEZINKU / LIMBACH

Reality Limbach

Rodinný dom | Fajgalská cesta | 348.5 m²

LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA ORIN REAL vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Limbach

Info v RK

PREDAJ PRIESTRANNÉHO 3 IZB. BYTU V NOVOSTAVBE V PEZINKU-DONA SANDTNERA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 92 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj originálny trojizbový byt s prekrásnym panoramatickým

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Pezinok

239,000 € 2598 €/m²

POZEMOK PRE OBČIANSKÚ VYBAVENOSŤ A POLYFUNKCIU V SENCI

Reality Senec

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Margovo Pole | 22,628 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 22628 m2 Lokalta : Senec,ka

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 23.10.2025
Pozemky na predaj Senec

160 €/m2 160 €/m2

ÚTULNÝ 2 IZBOVÝ BYT - SILVANIUM

Reality Pezinok

2 izbový byt | Silvánová | 43.56 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL dá do prenájmu zariadený 2 izbový byt v bytovom dome

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Upresniť hľadanie