HĽADÁM 3 IZB.BYT V PEZINKU ALEBO VO SV.JURE

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mladoboleslavská | 0 m²

Hĺadám 3 izb.byt na najvyššom poschodí v Pezinku alebo vo Svätom Jure Podmienka :výťah, terasa

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.05.2025
Byty na kúpa Pezinok

Cena na vyžiadanie

KRÁSNY 1,5 IZBOVÝ BYT V SLOVENSKOM GROBE

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Svätoplukova | 36 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL Ponúka na prenájom 1,5-izbový byt s rozlohou 36 m² a balkónom 9 m², do

Publikované: 03.11.2024 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na prenájom Slovenský Grob

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU V PK-GRINAVA

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Trnina | 43,027 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v Pezinku-Grinava v lokalite Trnina o celkovej výmere 430

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 04.04.2025
Pozemky na predaj Pezinok

16 €/m2 16 €/m2

PRENÁJOM KANCELÁRSKÝCH PRIESTOROV NA RAČIANSKEJ ULICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Prenajmeme kancelárske priestory - kancelárie od 15 m2 - na Račianskej ulici v 6-poschodovej ad

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 10.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

107 €/m2/rok 107 €/m2/rok

Na predaj stavebný pozemok s IS aj stav. povolením Bernolákovo 475m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Čučoriedková | 475 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj rožný stavebný pozemok v Bernolá

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

189,900 € 400 €/m²

PRE NÁROČNÝCH - EXKLUZÍVNY NOVÝ 4 IZB. BYT V RD so záhradou

Reality Modra

4 izbový byt | Bratislavská | 105 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom exkluzívny, veľkorysý 4-izbový byt

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Modra

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KRÁSNA ZARIADENÁ 1,5 izbová NOVOSTAVBA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 45 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka krásne bývanie v plne zariadenom 1,5 -izbovom

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na prenájom Pezinok

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ NADŠTANDARDNÉHO 4 IZB.BYTU V NOVOM KOMPLEXE-VINICE-150,18 m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 4 izb.byt v nadštandardnej výmere 150,18 m2 + Logia 1

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 28.05.2025
Byty na predaj Pezinok

448,790 € 2905 €/m²

Na predaj investičný pozemok Čierna voda Ch. Grob 1633m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,633 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v Chorvá

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

150 €/m2 150 €/m2

ÚPLNE NOVÝ NEOBÝVANÝ EXLUZÍVNY BYT S GARÁŽOVÝM STÁTÍM

Reality Pezinok

2 izbový byt | Mýtna | 56 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNE ZREKONŠTRUOVANÝ ZARIADENÝ 3 IZB. BYT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 71 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom slnečný krásne zariadený 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 3izbový zariadený a klimatizovaný byt Sl. Grob 106m2

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Slavomírova | 106 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom priestranný, presvetlený a kli

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Slovenský Grob

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1 IZB BYTU NA MUŠKÁTE S PARKOVACÍM STÁTIM

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na prenájom 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silván

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

KÚPA 3 IZB.BYTU V RAČI-KARLOVEJ VSI-ZAČIATOK PETRŽALKY

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hĺadám 3 - 4 izb.byt na najvyššom poschodí v Rači v Karlovej Vsi alebo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A SAUNOU TAKMER V CENTRE PEZINKA

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 300 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú rodinnú vil

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Pezinok

739,000 € 2463 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KÚPA GARÁŽE V PEZINKU

Reality Pezinok

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Licencovaná RK ORIN REAL hľadá pre konkrétneho klienta garáž Lokalita - Dona Sandtnera alebo Du

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Objekty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

RD PO REKONŠTRUKCII spolu so STAVEBNÝM POZEMKOM na druhý dom - takmer v centre Pezinka

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 180 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný rodinný d

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Domy na predaj Pezinok

550,000 € 3056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre konkrétných klientov hľadáme na prenájom nehnuteľnosti v Pezinku!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 60 m²

Realitná kancelária hľadá pre svojích klientov 1-2-3 izbové byty na predaj aj prenájom v celom

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na podnájom Pezinok

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rezervovaná!!!Na predaj Garáž v Pezinku L. Novomeského

Reality Pezinok

Garáž | L. Novomeského | 16 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj garáž v garážovom dome na sídlis

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

35,000 € 2188 €/m²

Investičný pozemok Bernolákovo 604m2 - na podnikanie

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Bottova | 604 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin reál Vám ponúka na predaj pekný investičný pozemok v zasta

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

170,000 € 281 €/m²

Na Predaj 6 izbový - dvojgeneračný RD v Pezinku len kúsok od Centra

Reality Pezinok

Rodinný dom | Muškátova | 300 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný - priestranný,

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Pezinok

450,000 € 1500 €/m²

ATRAKTÍVNÝ SP VO SVATOM JURE 1088 m2

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Zuby | 1,088 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokal

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Info v RK

,,,MOŽNOSŤ IHNEĎ STAVAŤ,,, SP V SLOVENSKOM GROBE - 631 m2

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 631 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok určený na bývan

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Slovenský Grob

298 €/m2 298 €/m2

Na Predaj stavebný pozemok pre RD s potenciálom Slovensý Grob 2060m2

Reality Slovenský Grob

Orná pôda | Vajnorská cesta | 2,060 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj pozemok tesne pred zastavaným úz

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

150,000 € 73 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie